w

Madonna świętuje. Jak się miewa królowa popu? Zatańczyła na Instagramie!

Madonna, fot. Instagram @madonna
Madonna, fot. Instagram @madonna

Madonna niedawno miała poważne problemy zdrowotne. Z tego powodu postanowiła zwolnić tempa w życiu. Jednak wciąż pozostaje aktywna w mediach społecznościowych. To tam świętowała jubileusz wydania pierwszego albumu. Wydaje się, że gwiazda czuje się lepiej.

Madonna ma za sobą trudny okres. Jakiś czas temu trafiła do szpitala, a fani martwili się, czy wyjdzie z tego cało. Jednak niedługo później wokalistka opuściła szpitalne łóżko i podzieliła się z fanami oświadczeniem. Chciała skupić się na powrocie do zdrowia.

To dlatego piosenkarka ostatnio jest mniej aktywna w mediach społecznościowych. Postanowiła jednak ponownie tam zagościć, by świętować rocznicę wydania swojego pierwszego albumu.

Madonna tańczy na Instagramie

Wokalistka rozpoczęła karierę muzyczną dopiero w 1979 roku, zakładając z partnerem zespół Breakfast Club. Grała w nim na perkusji i śpiewała. Później powołała do życia kolejną grupę Emmy. Kontrakt płytowy podpisała dopiero w 1982 roku z wytwórnią Sire Records. To właśnie to studio wydało pierwszy pełny album piosenkarki zatytułowany Madonna w 1983 roku. Płyta obchodziła właśnie swoje 40-lecie, co gwiazda postanowiła uczcić.

Możliwość poruszania się i tańczenia choć trochę sprawia, że ​​czuję się jak Najszczęśliwsza Gwiazda na świecie! Dziękuję wszystkim moim fanom i przyjaciołom! Wy też musicie być moimi szczęśliwymi gwiazdami! I wszystkiego najlepszego z okazji 40. urodzin dla moich bardzo. Pierwszy album — napisała na Instagramie.

Królowa popu świętowała 40 lat od wydania debiutanckiego albumu, tańcząc do piosenki Lucky star. Wydaje się, że czuje się już lepiej. Kontynuacja jej The Celebration Tour planowana jest na jesień bieżącego roku, by piosenkarka mogła w pełni odzyskać zdrowie i kondycję przez kolejnymi występami.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Jarosław Jakimowicz - fot. AKPA/Niemiec

Jarosław Jakimowicz jednak wróci na ekrany? „Nie ma dłużej co utrzymywać w tajemnicy”. Prezenter dostał nową pracę

Zbigniew Łuczyński - fot. Facebook @UWAGA TVN

Kolejna fala zwolnień w TVN. Kolejny sezon „wróci na ekrany w nowej formule i z nowym składem prowadzących”. O jakie show chodzi?