w

Madonna wraca na media społecznościowe. Gwiazda wyznała, jakie ma plany. „Wrócę do was tak szybko, jak to możliwe!”

Madonna - fot. Instagram @madonna
Madonna - fot. Instagram @madonna

Madonna w ostatnim czasie nie miała dobrej passy. Gwiazda z powodu problemów zdrowotnych trafiła do szpitala. Jej stan przez długi czas był niepewny. Teraz jednak powraca na media społecznościowe z oświadczeniem. Wiadomo, co kryje dla niej przyszłość.

Madonna jest jedną z największych gwiazd świata muzyki. Jest również jedną ze starszych artystek, o czym najczęściej zdarza się jej zapominać. Ignorując wiek, dopuściła się do zaniedbania zdrowia. W efekcie trafiła do szpitala, gdzie spędziła ostatnie tygodnie.

Teraz piosenkarka ma się już dobrze i ponownie powróciła do udzielania się w mediach społecznościowych. Gwiazda udostępniła tam poruszający wpis. Wyjaśniła też, na czym skupi się w najbliższej przyszłości.

Madonna powraca i przygotowuje się na przyszłość

Wokalistka ma za sobą trudne chwile. Kilka tygodni temu została znaleziona nieprzytomna w swoim apartamencie. Królową popu jednak szybko odratowano i zabrano do szpitala. Traumatyczne wydarzenia sprawiły, że zaczęła myśleć o przyszłości.

Moją pierwszą myślą, kiedy obudziłam się w szpitalu, były moje dzieci. Drugą myślą było to, że nie chciałam zawieść nikogo, kto kupił bilety na moją trasę. Nie chciałam też zawieść ludzi, którzy niestrudzenie ze mną pracowali w ciągu ostatnich kilku miesięcy, aby stworzyć mój program. Nienawidzę nikogo zawodzić.

Skupiam się na moim zdrowiu i staniu się silniejszym. Wrócę do was tak szybko, jak to możliwe! – napisała w oświadczeniu na Instagramie.

Artystka ma zamiar na razie zwolnić tempa i skupić się na powrocie do zdrowia. Oznacza to, że pozostała część trasy koncertowej zostanie przesunięta na jasień tego roku. Piosenkarka postanowiła także zabezpieczyć swój dorobek, w tym prawa autorskie do piosenek, szacowane na kwotę 850 milionów dolarów. Te podzieliła równo między sześcioro dzieci.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Robert Lewandowski, Quebonafide - fot. screenshot Instastories @annalewandowska

Robert Lewandowski porzuci karierę sportową na rzecz… muzyki?! Chwycił za mikrofon i ZARAPOWAŁ z Quebonafide! (WIDEO)

Rikkie Valerie Kolle - fot. Instagram @rikkievaleriekolle

Transpłciowa modelka została Miss Holandii! Rikkie Valerie Kolle nie miała sobie równych. „Pokazałam, że jednak można”