w

Madonna POZWANA przez swoich fanów! Wściekli się na artystkę podczas koncertu. Powód może zaskoczyć

Madonna - fot. Instagram @madonna
Madonna - fot. Instagram @madonna

Madonna podpadła swoim fanom. Byli tak wściekli, że postanowili złożyć pozew do sądu w Nowym Jorku przeciwko artystce po jej koncercie. O co poszło?

Madonna to jedna z najpopularniejszych piosenkarek na świecie. Jest obecna w show-biznesie od ponad czterech dekad. Nic nie wskazuje na to, by zamierzała przejść na emeryturę, mimo że w zeszłym roku zdrowie dało jej poważny znak, że powinna przystopować. Ma za sobą pobyt na OIOMie. Wielu fanów zmartwiło się, że przez problemy zdrowotne artystka zakończy karierę. Na szczęście odzyskała siły i wróciła do koncertowania.

Fani pozwali Madonnę po koncercie

13 grudnia odbył się koncert artystki w nowojorskiej hali Barclays Center. Widowisko miało rozpocząć się o godzinie 20.30. Niestety wokalistka zjawiła się na scenie z dwugodzinnym spóźnieniem, przez co impreza skończyła się po północy.

Wielu fanów było niezadowolonych z takiego obrotu spraw. Niektórzy tak bardzo, że postanowili… złożyć przeciwko ulubionej artystce pozew. Jak donosi The Guardian na taki ruch zdecydowały się dwie osoby. Podkreślili w pozwie, że przez opóźnienie mieli ograniczoną możliwość powrotu transportem publicznym, więc musieli wrócić transportem prywatnym, co wiązało się z większymi kosztami. Dalej tłumaczyli, że muszą wcześnie wstawać do pracy, a przez spóźnienie Madonny się nie wyspali, co wpłynęło na ich „wypełnianie obowiązków rodzinnych”.

Nie wiadomo, jakiej rekompensaty oczekują, ale w pozwie oskarżają Madonnę, halę Barclys Center i promotora trasy koncertowej o „nieuzasadnione, nieuczciwe lub wprowadzające w błąd praktyki handlowe”.

Istnieje prawdopodobieństwo, że pozew uzyska status pozwu zbiorowego dla wszystkich uczestników koncertu, który rozpoczął się z opóźnieniem.

Tacy fani to skarb?

Przeczytaj również: Madonna znowu uraziła fanów! Tym razem zapozowała w bluzie z podobizną papieża Franciszka. Przesadziła?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Ewa Kasprzyk - fot. Instagram @ewa.kasprzyk

Ewa Kasprzyk w gorzkich słowach o twórcach „Kogla Mogla”. Nie będzie jej w piątej części filmu? „W ogóle mnie to NIE INTERESUJE”

fot. Pexels - @cottonbro.studio

Mężczyzna w gabinecie medycyny estetycznej. Na jakie zabiegi najczęściej decydują się panowie?