w

Kolejna fala zwolnień w TVN. Kolejny sezon „wróci na ekrany w nowej formule i z nowym składem prowadzących”. O jakie show chodzi?

Zbigniew Łuczyński - fot. Facebook @UWAGA TVN
Zbigniew Łuczyński - fot. Facebook @UWAGA TVN

W ostatnim czasie zachodzi sporo zmian w obsadzie popularnych programów telewizyjnych. Zmiany nie minęły także stacji TVN. Okazuje się jednak, że to nie jeszcze koniec. Kolejne gwiazdy żegnają się z programem.

W popularnych programach telewizyjnych zaszło w ostatnim czasie sporo zmian. Niektóre gwiazdy pożegnały się z prowadzonymi dotychczas formatami. Niedawno posadę w Dzień dobry TVN straciła Małgorzata Rozenek. Ze swoim programem W kontrze pożegnał się także Jarosław Jakimowicz. Okazuje się jednak, że nadchodzą kolejne zmiany.

Tym razem TVN pożegnał dwóch znanych prezenterów popularnego formatu UWAGA! Szybko jednak znalazł za starych wyjadaczy zastępstwo. W dodatku takie, jakiego nikt się chyba nie spodziewał.

TVN żegna kolejnych prowadzonych

Rotacja prowadzących w TVN-ie trwa w najlepsze. Tym razem padło na program interwencyjno-śledczy Uwaga! Nie zobaczymy w nim już Zbigniewa Łuczyńskiego i Tomasza Kubata. Stacja oficjalnie poinformowała o zakończeniu współpracy z dziennikarzami.

Chcieliśmy bardzo podziękować Zbigniewowi Łuczyńskiemu oraz Tomaszowi Kubatowi za wieloletnią współpracę, oddanie i zaangażowanie. Za to, że wszyscy mogliśmy czerpać z ich wiedzy i dziennikarskiego doświadczenia. Zdobyli zaufanie widzów, spotykali się z nimi, rozmawiali, nieśli pomoc i dawali nadzieję. Zawsze profesjonalnie, z sercem i życzliwością. Nasze drogi rozchodzą się, ale wierzymy, że czekają na Was dalsze sukcesy zawodowe — brzmiał post na oficjalnym profilu programu na Facebooku.

Jednak dla odchodzących z formatu prezenterów natychmiast znaleziono zastępstwo. W dodatku po raz pierwszy w historii programu ma go poprowadzić kobieta, a dokładnie Daria Górka. Reporterka znana jest z prowadzenia wiadomości na kanale TVN24.

Rozpoczęliśmy przygotowania do kolejnego sezonu, który wróci na ekrany w nowej formule i z nowym składem prowadzących, którzy wraz z Ryszardem Cebulą będą relacjonować ważne społecznie sprawy. Jesienią dołączy do zespołu Daria Górka, pierwsza kobieta w roli prowadzącej program Uwaga oraz nasi dotychczasowi reporterzy Tomasz PatoraJakub Dreczka, którzy będą łączyć rolę gospodarza programu z pracą reporterską w terenie, pozostając blisko codziennych ludzkich spraw.

Fani programu ubolewają nad odejściem dotychczasowych prowadzących, ponieważ według nich ci idealnie sprawdzali się w swojej roli.

  • Nie znam powodu ich odejścia, ale mimo wszystko wielka strata TVN-u. Mega dziennikarze z pasją i zawziętością. Niewielu takich jest.
  • Jeżeli prowadzący odeszli z własnej woli, to rozumiem, natomiast jeżeli to decyzja TVN to będziecie tracić na tym. Bo idealnie pasowali do tego programu.
  • Szkoda ze TVN pozbywa się tak dobrych i serdecznych dziennikarzy. Życzę Panom powodzenia w dalszej karierze.
  • Pozdrawiam panów, ale szkoda że, panów nie będzie. Przykro, bo bardzo ich lubiłam oglądać i słuchać. Życzę powodzenia.
  • Szkoda, że odeszli.

Myślicie, że nowa prowadząc dobrze sobie poradzi?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Madonna, fot. Instagram @madonna

Madonna świętuje. Jak się miewa królowa popu? Zatańczyła na Instagramie!

Sinead O'Connor - fot. Instagram @oconnor.sinead

Taka była ostatnia wola Sinead O’Connor. „Jeśli jutro twoja matka umrze…” Co kazała zrobić dzieciom po swojej śmierci?