w

SuperSuper DramatDramat HahaHaha

Maciej Kurzajewski zdradził, kiedy zwrócił uwagę na Katarzynę Cichopek! „Pomyślałem: Boże, jaka to piękna dziewczyna”

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski - fot. AKPA/Gałązka
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski - fot. AKPA/Gałązka

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski udzielili pierwszego wspólnego wywiadu! Podczas rozmowy z reporterką Jastrząb Post prezenter wyznał, kiedy zwrócił uwagę na aktorkę. Takiej szczerości nikt się nie spodziewał.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od kilku tygodni cieszą się ogromnym zainteresowaniem fanów i prasy. Przez długi czas pielęgnowali swoją relację z dala od blasku fleszy, jednakże niejako za sprawą byłej żony prezentera, Pauliny Smaszcz, która zdradziła, że przebywają razem w Izraelu, przekazali światu radosną nowinę.

Najpiękniejszy prezent na 40 urodziny… M I Ł O Ś Ć. Pozdrawiamy z Izraela — napisała uradowana Kasia, opatrując wpis fotografią z ukochanym.

Można odnieść wrażenie, że zakochani nic nie robią sobie z krytycznych uwag Kobiety petardy, która publicznie nazywa eksmęża Pinokiem i cieszą się tym, jak obecnie wygląda ich życie. Przy okazji 70-lecia Telewizji Polskiej udzielili pierwszego wspólnego wywiadu, podczas którego zdradzili kilka pikantnych szczegółów. Co powiedzieli?

Maciej Kurzajewski od lat jest zauroczony urodą Katarzyny Cichopek

Kurzopki podczas rozmowy z reporterką Jastrząb Post byli wyjątkowo rozmowni. Maciej zdradził, że po raz pierwszy zwrócił uwagę na Kasię ponad dwadzieścia lat temu! Od razu wpadła mu w oko.

Boże, myślałem sobie, jaka piękna dziewczyna — wyznał przed kamerą.

Zapytani o to, czy pamiętają, kiedy zaczęła kiełkować między nimi miłość, wyznali, że ten moment zapadł w ich pamięci już na resztę życia. Nie zdradzili, kiedy dokładnie się to wydarzyło.

Pamiętamy i zawsze będziemy ten moment pamiętać, i cieszymy się, że to zostaje z nami i jest czymś, co będzie nam towarzyszyło przez całe życie. Zresztą ten czas, kiedy spędzamy razem, przynajmniej dla mnie, jest czymś bardzo, bardzo wyjątkowym — dodał Kurzajewski w rozmowie z Jastrząb Post.

Zdaniem byłej partnerki prowadzącego Pytanie na śniadanie zbliżyli się do siebie już w czasie, gdy nagrywali wspólnie program Czar par.

[…] Jeśli tak jak pisze Kasia, to miłość, to życie daje im drugą szansę, by teraz ta miłość była bez zdrad, kłamstw, manipulacji, oszukiwania partnera, partnerki, dzieci, rodziny, przyjaciół, znajomych, sąsiadów, osób, które im sprzyjają. Niech zbudują ją na dekalogu wiary katolickiej, którą, tak gorliwie wyznają. Teraz w moim życiu i w życiu moich synów nowe, wspaniałe, życiowe wyzwania, a dla mnie zawsze dobro dzieci było i jest najważniejsze. Również dobro Kasi dzieci i pana @marcinhakiel, który jako jedyny miał odwagę powiedzieć o zdradach, które trwały od realizacji programu „CZAR PAR”. Pan Marcin jest mądrym mężczyzną, który już buduje swoje szczęście i bardzo trzymam za niego kciuki 

Choć ostre słowa Smaszcz mogą ranić, wyznali Jastrząb Post, że nie interesują się tym, co dzieje się wokół nich i skupiają się wyłącznie na pielęgnowaniu swojej relacji.

Tak, trudno wymarzyć sobie lepszy czas i lepszy moment. I bardzo się cieszę, że tak się stało. My cieszymy się naszym życiem. Jest nam po prostu dobrze. Życzymy wszystkim szczęścia. I myślę, że nigdy nie interesowało nas to, co dzieje się dookoła nas, co dzieje się u kogoś innego, skupiamy się na naszym życiu, na naszych wspólnych relacjach i na tym, żeby w pracy być profesjonalistami od pierwszej do ostatniej minuty programu. To jest dla nas naprawdę najważniejsze — dodał Maciej.

Myślicie, że kiedyś zdecydują się zdradzić, od kiedy są parą?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Sebastian Fabijański narzeka na niskie zarobki aktorów. Porównał je z zyskami z Fame MMA. „W Polsce na filmach…”

Szokujący występ we francuskim „Mam Talent!” Zagrała na flecie… intymną częścią ciała [VIDEO]