w

SuperSuper DramatDramat HahaHaha

To koniec plotek! Maciej Kurzajewski potwierdził związek z Katarzyną Cichopek. „Cieszę się, że…”

fot. Instagram

Maciej Kurzajewski potwierdził, że jest w związku z Katarzyną Cichopek. Prezenter TVN opublikował na Instagramie wspólne zdjęcie z celebrytką, które rozwiało wszelkie wątpliwości.

O tym, że prowadzący „Pytania na śniadanie” są parą, plotkowało się już od kilku miesięcy, kiedy to Katarzyna Cichopek ogłosiła rozpad małżeństwa z Marcinem Hakielem.

Maciej Kurzajewski na swoim profilu na Instagramie opublikował zdjęcie z Izraela, gdzie jak się okazuje, spędza czas wraz z Katarzyną Cichopek, świętując 40. urodziny celebrytki. Tym samym prezenter potwierdził plotki i zdradził, że są parą.

Cieszę się, że ten dzień mogę dzielić z tobą! – napisał Maciej Kurzajewski pod zdjęciem, na którym pozuje z ukochaną.

„Najpiękniejszy prezent na 40 urodziny… M I Ł O Ś Ć. Pozdrawiamy z Izraela – napisała Cichopek, publikując to samo zdjęcie na swoim profilu.

Pod publikacjami natychmiast pojawiła się lawina gratulacji od uradowanych internautów. Zdjęcie skomentowała nawet była żona Macieja Kurzajewskiego.

Nareszcie!!! Wszystkiego najlepszego – napisała Paulina Smaszcz.

Źródło: Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Smutne wiadomości z USA. Nie żyje najstarszy pies świata. „Jedyny taki towarzysz w życiu”

14-letni Tomek został brutalnie zamordowany w Anglii. Aż trudno uwierzyć w wiek sprawcy