w

Paulina Smaszcz odsłania kulisy związku Kurzajewskiego i Cichopek. Jednak się zaręczyli?! „To jest ten pierścionek”

Katarzyna Cichopek, Paulina Smaszcz - fot. Podlewski/AKPA, Instagram @paulina.smaszcz
Katarzyna Cichopek, Paulina Smaszcz - fot. Podlewski/AKPA, Instagram @paulina.smaszcz

Plotki o zaręczynach Macieja Kurzajewskiego i Katarzyny Cichopek zaczęły pojawiać się już kilka tygodni temu, jednak jak dotąd zainteresowani ich nie potwierdzili. Paulina Smaszcz ich uprzedziła i rozgadała się o pierścionku, który dostała wybranka jego serca. Faktycznie się zaręczyli?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski obecnie tworzą jedną z najpopularniejszych par w show-biznesie. Od rozwodu aktorki spekulowano o tym, że w jej życiu pojawił się ktoś nowy i już wtedy wskazywano, że może to być jej kolega z Pytania na śniadanie. Dopiero po kilku tygodniach zakochani zdecydowali się potwierdzić tę informację, co spotkało się z krytyką wśród internautów. Na szczęście upływający czas zadziałał na ich korzyść i dziś niemal wszyscy dostrzegają, że łączy ich naprawdę gorące i przede wszystkim szczere uczucie.

Od początku nie mieli łatwo, bowiem była żona Kurzajewskiego, Paulina Smaszcz, bardzo krytykowała eks męża i jego ukochaną. Wielokrotnie oczerniała ich w prasie i mediach społecznościowych, na co nie reagowali. Najpewniej byli świadomi tego, że gdy któreś z nich zabierze głos, rozpęta się afera, o której będzie się mówiło latami. Co gorsza, niemal przez cały czas żyją na świeczniku, a dzięki Kobiecie Petardzie ich tajemnice co i rusz wychodzą na jaw.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski się zaręczyli?!

Od wielu tygodni spekuluje się, że Cichopek i Kurzajewski mieli się zaręczyć, a nawet przygotowują się do ślubu. Jak dotąd nie potwierdzili tych informacji, ale wyprzedziła ich Paulina Smaszcz. W najnowszym wywiadzie dla Plotka przyznała, że dziennikarz wręczył aktorce pierścionek, który wygląda niemal identycznie, jak ten, który otrzymała od niego przed laty. Po rozwodzie pamiątkową biżuterię przekazała synowi, a on obdarował nią żonę.

To jest ten pierścionek, który ja dostałam od Kurzajewskiego, a teraz nosi go Laura, bo dostała go od Franka. Obrączki, pierścionek zaręczynowy i wszystkie pamiątki po małżeństwie z Kurzajewskim przekazałam już dawno temu Frankowi i Laurze.

Smaszcz pokazała Plotkowi rzeczony pierścionek, który faktycznie jest łudząco podobny do tego, który można dostrzec na palcu aktorki. Ciemny, duży kamień, okolony mniejszymi, jasnymi kryształkami, od razu rzuca się w oko.

Kobieta Petarda wytknęła Maćkowi, że zabiera Kasię w te same miejsca, w których niegdyś spędzali razem czas. Rzekomo oświadczył się podczas ich wspólnej podróży do Jordanii, o czym Paulina dowiedziała się przez rodzinę. Jak twierdzi, podobno jest w posiadaniu nagrań, których jak dotąd nikt nie ujrzał. Głośno zastanawiała się nad tym, czy ślub także zdecydują się wziąć tam, gdzie przed laty wypoczywała z eks mężem.

A Kurzajewski teraz te same kupuje pani Katarzynie i wozi ją po miejscach, gdzie rodzinnie spędzaliśmy czas. Ciekawe, czy ślub wezmą też w naszych rodzinnych miejscach? Poczekamy, zobaczymy — skwitowała.

Co ciekawe, mimo publicznego prania brudów i niezbyt przychylnych komentarzy pod adresem Kurzajewskiego i Cichopek, tym razem pokazała prawdziwą klasę. Na koniec wywiadu otwarcie wyznała, że życzy narzeczonym wiele szczęścia.

To nie pierwszy raz, gdy Smaszcz jako pierwsza informuje o zmianach w życiu prywatnym eks męża. Przypomnijmy tylko, że to właśnie dzięki niej prowadzący Pytanie na śniadanie otwarcie potwierdzili, że są parą. Myślicie, że po tych słowach poinformują fanów o zaręczynach?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Jolanta Pieńkowska - fot. Krzemiński Jordan AKPA

Jolanta Pieńkowska szczerze o małżeństwie. Podała powód rozstania. „Doszłam do wniosku, że nie ma sensu”

Maria Dejmek - fot. Instagram @maria_dejmek

Baby boom trwa. Gwiazda „Barw szczęścia” chwali się ciążą. „Rośnij nam, czekamy na Ciebie!”