w

Joanna Krupa zdradziła, jakiego mężczyzny szuka. „Kogoś, kto będzie mnie traktował jak królewnę i będzie na mnie wydawał”

Joanna Krupa fot. Instagram @joannakrupa
Joanna Krupa fot. Instagram @joannakrupa

Kilka miesięcy temu Joanna Krupa wydała oświadczenie, w którym poinformowała o rozpadzie jej związku z Douglasem Nunesem. Para czeka obecnie na oficjalne rozwiązanie małżeństwa, a tymczasem modelka w jednym z wywiadów zdradziła już, czego poszukuje w swoim przyszłym partnerze.

Joanna Krupa jest jedną z najpopularniejszych modelek w Polsce i odniosła wielkie sukcesy w polskim show-biznesie. Niestety, w życiu prywatnym nie wiedzie się jej aż tak dobrze. W przeszłości Krupa związana była z Romainem Zago, jednak małżeństwo zakończyło się już po czterech latach.

W marcu 2018 Joanna zaręczyła się z przedsiębiorcą Douglasem Nunesem i pod koniec lipca tego samego roku para wzięła ślub cywilny. Krupa pokładała w związku ogromne nadzieje i owocem tej miłości jest urodzona w listopadzie 2019 córeczka Asha-Leigh.

Kilka miesięcy temu okazało się jednak, że w związku wcale nie układa się najlepiej. Nunes złożył pozew o rozwód w sądzie w Los Angeles i jako powód rozstania wskazał „różnice nie do pogodzenia”. Joanna i Douglas nie zapominają jednak o dobru dziecka, w związku z czym starają się pozostać w przyjacielskich stosunkach, a niedawno wybrali się nawet na wspólne wakacje we Włoszech.

Ja kocham dziecko, on kocha dziecko ponad wszystko. Robimy wszystko, by być przyjaciółmi, żeby było jak najlepiej dla niej. By Asha czuła, że ta rodzina jest. Że nic się nie zmieniło. Oczywiście wiadomo, z jednej strony się coś zmieniło, bo Douglas ma swoje miejsce, my mamy swój dom gdzie indziej. Taki tryb życia próbujemy jednak mieć, by ona nie odczuła, że coś jest nie tak – podkreśliła.

Joanna Krupa zdradziła, jakiego mężczyzny szuka

Teraz Joanna Krupa podczas rozmowy z reporterką „Plejady” została zapytana o to, jakiego mężczyzny szuka. Celebrytka rozpoczęła od odniesienia się do pojawiających się w sieci plotek na temat jej życia miłosnego.

Śmieszy mnie to, że w mediach piszą, że ja lecę na kasę i że każdy mój mąż ma mnóstwo pieniędzy. To nie jest tak. Po pierwsze ja sama na siebie zarabiam, sama za siebie płacę za wszystko i to mnie śmieszy, jak ktoś nie zna sytuacji – zaznaczyła Krupa.

Następnie modelka przyznała jednak, że obecnie zależy jej na znalezieniu kogoś, kto będzie „traktował ją jak królewnę”, czym w pewnym stopniu zaprzeczyła swojej wcześniejszej wypowiedzi.

Ale teraz właśnie szukam kogoś, kto będzie mnie traktował jak królewnę i będzie na mnie wydawał, jakby jutro już nie istniało. Nigdy nie leciałam na kasę. Zawsze leciałam na miłość, na dobroć. Mam teraz coś takiego, że chcę być traktowana jak princess i to, co pisali w mediach, że mam takich facetów, to teraz takiego szukam – wyznała Joanna.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Anna Lewandowska - fot. Instagram @annalewandowska

Anna Lewandowska bez zapowiedzi zniknęła z Instagrama. Wybuchło takie zamieszanie, że jej management musiał zabrać głos. Co się dzieje?

Sonia Bohosiewicz - fot. Instagram @soniabohosiewicz

Sonia Bohosiewicz w końcu pokazała twarz nowego partnera. Internautki pieją z zachwytu: „Ale CIACHO!”