w

Joanna Krupa pochwaliła się uroczym nagraniem z córeczką. Internauci zwrócili uwagę na pewien szczegół: „4 lata i…”

Joanna Krupa - fot. Instagram @joannakrupa
Joanna Krupa - fot. Instagram @joannakrupa

Joanna Krupa wrzuciła do sieci wideo, na którym jej 4-letnia córeczka szaleje na deszczu. Internauci od razu zwrócili uwagę na pewien szczegół. O co chodzi?

Joanna Krupa to jedna z najpopularniejszych modelek w Polsce, choć większość życia spędziła w Stanach Zjednoczonych. W branży modowej obecna jest, odkąd skończyła 13 lat, dlatego też pod wieloma względami postrzegana jest przez młodsze koleżanki jako wzór do naśladowania. Na swoim koncie ma sesje zdjęciowe dla Playboya, GQ, CKM czy Glamour, a od kilku lat realizuje się jak przewodnicząca jury w Top Model.

Prywatnie 44-latka jest mamą niespełna czteroletniej Ashy. Dziewczynka jest owocem jej małżeństwa z Douglasem Nunesem. W wielu wywiadach wspominała o tym, że marzy o tym, by jej córeczka doczekała się rodzeństwa, dlatego też rozważała adopcję. Po wielu rozmyślaniach doszła jednak do wniosku, że chciałaby spróbować zajść w kolejną ciążę, lecz zdaje się, że plan ten legł w gruzach. Kilka miesięcy temu potwierdziła, że rozstała się z mężem.

Razem z mężem podjęliśmy decyzję o separacji. Mamy umowę, która jest naszą sprawą i chcemy iść dalej jako przyjaciele — czytamy w oświadczeniu na Instagramie modelki.

Krupa poświęca dziewczynce mnóstwo uwagi i jak się okazuje, nie jest jedną z tych mam, które chronią dzieci przed deszczem.

Córka Joanny Krupy szaleje na deszczu. Internauci są zszokowani tym, co zobaczyli

Modelka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a odkąd została mamą, regularnie zasypuje fanów zdjęciami i nagraniami z córeczką. Ostatnio, mimo deszczowej pogody, wybrała się z nią na dwór, by poszalała w kałużach. Asha ubrana w body na krótki rękaw i zielone kalosze wesoło hasała z różową parasolką, a po chwili dosiadła trójkołowy rowerek, na którym śmigała po korcie tenisowym.

Wideo rozczuliło internautów, którzy w komentarzach zachwycają się nad urodą 4-latki. Nie szczędzą też pochwał pod adresem mamy, która pozwala jej poznawać świat, nawet gdy warunki pogodowe nie są szczególnie korzystne. Bardziej spostrzegawczy widzowie zwrócili uwagę na to, że dziewczynka mimo swojego wieku chodzi… w pampersie. W komentarzach zaczęli wytykać to Joannie. Co ciekawe, wpisy te niemal od razu znikają z jej profilu, o co także pojawiły się pytania.

  • 4 lata i pampers…
  • W czasie deszczu dzieci się nudzą…? Właśnie nie. Szczęśliwe dzieciństwo.
  • Asha jest przeurocza.
  • Tylko deszcz, a tyle radości.
  • I to jest wspaniałe dzieciństwo!
  • Księżniczki, tym bardziej 4-letnie, nie chodzą już w pampersach.

Myślicie, że Joanna odniesie się do tej sprawy?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Jennifer Lopez, Ben Affleck - fot. Instagram @jlo

Jennifer Lopez i Ben Affleck świętują pierwszą rocznicę ślubu. „Patrząc na obrączkę, czuję się przytłoczona”

Jordan de Moor, Duncan Laurence - fot. Instagram @itsjordandemoor

Zwycięzca Eurowizji Duncan Laurence wyszedł za mąż. Pochwalił się nowiną w mediach społecznościowych. „Pan i Pan de Moor”