w

Jennifer Lopez i Ben Affleck świętują pierwszą rocznicę ślubu. „Patrząc na obrączkę, czuję się przytłoczona”

Jennifer Lopez, Ben Affleck - fot. Instagram @jlo
Jennifer Lopez, Ben Affleck - fot. Instagram @jlo

Rok temu Jennifer Lopez i Ben Affleck zdecydowali się sformalizować swój związek. Z tej okazji para podzieliła się niepublikowanymi wcześniej zdjęciami z ceremonii. Wokalistka udostępniła wzruszający wpis skierowany do męża. Co napisała?

Związek piosenkarki Jennifer Lopez i aktora Bena Afflecka jest dowodem na to, że stara miłość nie rdzewieje. Para po raz pierwszy zaczęła się spotykać ponad dwadzieścia lat temu. W 2004 roku zaręczyli się, ale po dwóch latach zdecydowali się zerwać ze względu na zbyt duże zainteresowanie mediów ich życiem. Ich kontakt odnowił się w maju 2021 roku, ponad 17 lat po zerwaniu. Tym razem ich związek zakończył się ślubem.

W siedemnastoletniej przerwie oboje byli w innych związkach i mają dzieci z poprzednimi partnerami. Wokalistka jest mamą 15-letnich bliźniaków, Emmy i Maxa. Natomiast Affleck i jego była żona, Jennifer Garner, mają troje dzieci: 17-letnią Violet, 14-letnią Seraphinę i 11-letniego Samuela.

Jennifer Lopez i Ben Affleck świętują rocznicę

Niedługo po zaręczynach pary, w sieci pojawiły się informacje, że wzięli ślub. Najpierw zdecydowali się na sekretną ceremonię w Las Vegas. O zawarciu małżeństwa poinformowali po fakcie. Postanowili zorganizować drugą ceremonię, by uczcić swój związek w gronie rodziny i przyjaciół. Na uroczystości nie zabrakło również celebrytów takich jak Matt Damon czy Jimmy Kimmel. Panna młoda miała na sobie długą białą suknię od Ralpha Laurena, a pan młody klasyczny smoking.

Od ślubu słynnej hollywoodzkiej pary minął już rok. Z tej okazji wokalistka postanowiła dodać na Instagrama wcześniej niepublikowane zdjęcia z tego wyjątkowego dnia. Na pierwszym, jej mąż niesie ją na rękach i oboje się szeroko uśmiechają. Na następnej fotografii można zobaczyć, jak para okazuje sobie uczucia pocałunkiem na tle fajerwerków.

Rok temu dzisiaj – pisze artystka pod postem.

Po rozwinięciu opisu ukazuje się krótki, czuły list skierowany do męża.

Siedzę tu sama
Patrząc na moją obrączkę
Czuję się przytłoczona
To sprawia, że chcę śpiewać
Jak znaleźliśmy się tutaj
Bez patrzenia w przeszłość
Ojej
To jest moje życie…

Przyjaciele i fani pary celebrytów składają im serdeczne życzenia w komentarzach. Niektórzy wielbiciele opisują własne doświadczenia życiowe, porównując je do rozterek miłosnych Lopez i Afflecka sprzed lat.

To mogła być 21. rocznica – pisze jedna z internautek, wspominając historię pary.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką dwóch cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.

Piotr Rubik fot. Instagram @piotr_rubik

Piotr Rubik narzeka na kierowców w USA. Jest jeszcze gorzej niż w Polsce? „Wszyscy na drodze to DEBILE”

Joanna Krupa - fot. Instagram @joannakrupa

Joanna Krupa pochwaliła się uroczym nagraniem z córeczką. Internauci zwrócili uwagę na pewien szczegół: „4 lata i…”