w

Jennifer Lopez i Ben Affleck w tajemnicy przed całym światem wzięli ŚLUB! Czy wokalistka przyjęła nazwisko męża?

Jennifer Lopez, Ben Affleck - fot. screenshot Instagram @jlo
Jennifer Lopez, Ben Affleck - fot. screenshot Instagram @jlo

Nikt nie podejrzewał, że Jennifer Lopez i Ben Affleck jeszcze kiedyś będą razem, jednak jak widać, stara miłość nie rdzewieje. Kilka tygodni temu media obiegła wieść o ich zaręczynach, a teraz o ślubie! Zrobili to w tajemnicy przed całym światem.

Jennifer Lopez jeszcze niedawno miała stanąć na ślubnym kobiercu u boku Alexa Rodrigueza i z pewnością tak by się stało, gdyby nie pandemia koronawirusa. Z uwagi na to, że ceremonia miała odbyć się we Włoszech, w których skala zachorowań była ogromna, postanowili przełożyć wydarzenie na inny termin. Wszyscy z niecierpliwością czekali na ten szczególny dzień, jednak wcześniej media obiegła wieść o ich rozstaniu.

J.Lo długo nie rozpaczała, ponieważ na jej drodze po blisko 20 latach ponownie stanął Ben Affleck. Niegdyś tworzyli jedną z najpiękniejszych par światowego show-biznesu, jednak ich relacja nie przetrwała próby czasu. Oboje próbowali ułożyć swoje życie na nowo, jednak nie wychodziło im z ówczesnymi partnerami. Najwidoczniej los miał na nich inny plan.

Jennifer Lopez i Ben Affleck wzięli ślub

Historia Bennifer to idealna baza do stworzenia scenariusza. Żyli oddzielnie przez blisko dwie dekady, po czym ponownie padli sobie w ramiona, a wtedy już wszystko potoczyło się błyskawicznie. Affleck poprosił ukochaną o rękę, a ta bez chwili zawahania zdecydowała się zostać jego żoną. Później rozpoczęły się przygotowania do ślubu, który ostatecznie miał odbyć się 16 lipca 2022 roku.

Zakochani postanowili utrzymać wszystko w tajemnicy. Sekretną ceremonię zorganizowali w Las Vegas, a dokładniej w Little White Wedding Chapel. Dopiero po wszystkim wokalistka ogłosiła radosną nowinę na swojej stronie internetowej.

Zrobiliśmy to. Miłość jest piękna. Miłość jest życzliwa. I okazuje się, że miłość jest cierpliwa. Cierpliwa przez 20 lat — napisała.

To właśnie tam pojawiły się też pierwsze szczegóły z wydarzenia oraz zdjęcia. Panna młoda na tę okazję przygotowała aż dwie suknie ślubne. Pierwsza wykonana była z koronki. People.com ustaliło, że pochodzi ona z kolekcji Zahir Murad Bridal Spring Summer 2023. Kreację uzupełniła o welon w podobnej stylistyce. Druga natomiast leżała w jej szafie przez wiele lat i pochodziła z jednego z filmów, w którym wystąpiła.

Mam tę sukienkę od tylu lat i po prostu ją oszczędzałam, oszczędzałam, oszczędzałam, a teraz noszę ją w dniu ślubu — powiedziała na krótkim wideo.

Ben wybrał klasykę. Na ślubnym kobiercu stanął w białym smokingu z czarną muchą.

Mieli rację, mówiąc, że wszystko, czego potrzebujesz, to miłość. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że mamy jej pod dostatkiem, nową wspaniałą rodzinę, pięcioro dzieci i życie, na które nigdy nie mieliśmy powodów do czekania. Trzymaj się wystarczająco długo, a może znajdziesz najlepszy moment swojego życia w Las Vegas o dwunastej trzydzieści rano w tunelu miłości, przez który przejedziesz, z twoimi dziećmi i z tym, z którym będziesz na zawsze. Miłość to wspaniała rzecz, może najlepsza z rzeczy — i warto na nią czekać — napisała J.Lo.

Teraz już głośno można powiedzieć, że Jennifer przyjęła nazwisko męża i od dwóch dni oficjalnie nazywa się Jennifer Lynn Affleck.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Pogrzeb Lizy z Winnicy - fot. screenshot Twitter @nexta_tv, @HromadskeUA

[WIDEO] Maleńka Liza zginęła w ataku rakietowym na Winnicę. Widok maleńkiej trumny wypełnionej pluszakami rozdziera serce

Robert Lewandowski - fot. Instagram @rl9

Wyszło na jaw, ile Robert Lewandowski zarobi w Barcelonie. Mocno dostanie po portfelu