w

Jennifer Lopez i Ben Affleck się ZARĘCZYLI! Gwiazda przekazała nowinę na wzruszającym wideo. Na widok pierścionka zaniemówicie z wrażenia

Jennifer Lopez, Ben Affleck, fot. Youtube
Jennifer Lopez, Ben Affleck, fot. Youtube

Jennifer Lopez po raz drugi zaręczyła się z Benem Affleckiem! Radosną nowinę przekazała na wzruszającym wideo. Aktor musiał wydać fortunę na tą drogocenną błyskotkę.

Jennifer Lopez i Ben Affleck w przeszłości tworzyli jedną z najgorętszych par w show-biznesie. W krótkim czasie zdobyli grono wiernych fanów, którzy byli niemalże pewni, że nic nie jest w stanie ich rozdzielić. Szybko przekonali się, że żyli w błędzie. Zakochani podjęli decyzję o rozstaniu, a ich drogi bezpowrotnie się rozeszły. Mimo to zapewniali, że pozostają w przyjacielskich relacjach.

J.Lo krótko po tym związała się z Alexem Rodriguezem. Para planowała ślub, jednak ich plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Teraz można przypuszczać, że mieli ku temu także inne powody, ponieważ w maju ubiegłego roku się rozstali. Wokalistka z pewnością nie żałuje tej decyzji, gdyż los raz jeszcze splótł jej drogi z Affleckiem.

Jennifer Lopez i Ben Affleck się zaręczyli

Zakochani przez dłuższy czas ukrywali, że są razem, jednak tabloidy szybko natrafiły na ich trop. Stosunkowo niedawno zaczęli pojawiać się na salonach i za każdym razem wzbudzali ogromne zainteresowanie paparazzi.

Teraz można już śmiało powiedzieć, że stara miłość nie rdzewieje. Wokalistka w biuletynie On the JLo poinformowała, że właśnie się zaręczyła. Wiadomość opatrzyła wideo, na którym z trudem powstrzymywała wzruszenie.

Cały materiał można było zobaczyć na jej stronie internetowej: onthejlo.com. Aby obejrzeć wideo, trzeba było najpierw uiścić opłatę. Czy było warto? Na pewno, ponieważ pochwaliła się na nim pierścionkiem z okazałym zielonym kamieniem. Lopez zauważyła, że jest idealny.

Gwiazda już wcześniej przyznała, że zieleń jest jej szczęśliwym kolorem, dlatego też błyskotka ma dla niej szczególne znaczenie.

Zawsze mówię, że kolor zielony jest moim szczęśliwym kolorem. […] Zdałam sobie sprawę, że jest wiele momentów w moim życiu, w których wydarzyły się niesamowite rzeczy, kiedy miałam na sobie kolor zielony – tłumaczyła.

Kibicujecie Jennifer i Benowi?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Zełenska zdradza, jak wyglądały pierwsze chwile po ataku Rosjan. Tak zareagował jej mąż

Joanna Koroniewska, fot. Instagram

Joanna Koroniewska udostępniła zdjęcie ze szpitala. „Wymagało to od nas wielkiej walki”. Poruszający wpis wyciska łzy