w

Britney Spears ujawniła pikantny szczegół z życia prywatnego. Miała romans z Benem Affleckiem! „Zapomniałam wspomnieć”

Britney Spears, Ben Affleck - fot. Instagram @britneyspears, YouTube @JimmyKimmelLive
Britney Spears, Ben Affleck - fot. Instagram @britneyspears, YouTube @JimmyKimmelLive

Britney Spears, mimo że zrezygnowała z kariery muzycznej, wciąż regularnie gości na pierwszych stronach gazet. Właśnie ujawniła, że w przeszłości romansowała z Benem Affleckiem i to na tyle skutecznie, że bardzo się do siebie zbliżyli. Szybko zrozumiała, co zrobiła i usunęła wpis, ale w internecie nic nie ginie. Co napisała?

Birtney Spears niegdyś była jedną z najpopularniejszych wokalistek na świecie, a o jej sukcesach rozpisywały się media na całym świecie. W latach swojej świetności co chwilę wyróżniana była prestiżowymi nagrodami, a jej nazwisko kilkukrotnie wpisywane było do Księgi Rekordów Guinnessa. Mimo że miała szanse zostać gwiazdą wszech czasów, przez problemy prywatne zrezygnowała z kariery wokalnej, lecz wciąż nie daje o sobie zapomnieć.

W ubiegłym roku na rynku wydawniczym ukazała się biografia Britney, w którym ujawniła kilka pikantnych szczegółów z życia prywatnego. Sporo uwagi poświęciła swojej relacji z Justinem Timberlakiem, z którym rzekomo spodziewała się dziecka. Muzykowi się to nie spodobało i podobno miał nakłonić ją do aborcji. Ujawnienie tak pilnie strzeżonej tajemnicy zaostrzyło konflikt między nimi i choć artystka próbowała wyrazić skruchę, zdaje się, że na niewiele się to zdało.

Britney Spears i Justin Timberlake spodziewali się dziecka. W biografii ujawniła, że USUNĘŁA CIĄŻĘ. Skomentowała zamieszanie wokół jej wyznania

Okazuje się, że nie napisała wszystkiego, bowiem w środku nocy wrzuciła wpis, jakiego nikt się nie spodziewał. Czy znowu namiesza w życiu gwiazd?

Britney Spears miała romans z Benem Affleckiem

Gdy Britney Spears znalazła się u szczytu popularności, wielu mężczyzn marzyło o tym, by skraść jej serce, lecz udało się to tylko nielicznym. W nocy ze środy na czwartek wokalistka wrzuciła na Instagram wpis, w którym pochwaliła się, że w drugiej połowie lat 90. wdała się w romans z Benem Affleckiem! Na dowód ich bliskiej relacji opublikowała zdjęcie wykonane w tamtym czasie. Nie byli na nim jednak sami — u ich boku zapozowała również Diane Warren.

To niesamowity aktor. Czy zapomniałam wspomnieć, że całowałam się z Benem tamtej nocy… Szczerze mówiąc, zapomniałam… Cholera, to szaleństwo!!! Szkoda, że nie mogę opowiedzieć wam historii, która wydarzyła się wcześniej!!! Och, jestem po prostu plotkarką

– przekazała wyraźnie podekscytowana.

Z pewnością fani Spears chcieliby dowiedzieć się, co wydarzyło się wcześniej, lecz szanse na to są marne. Gwiazda najwidoczniej szybko zorientowała się, że w przypływie szczerości znowu mogła namieszać w czyimś życiu i błyskawicznie usunęła wpis. Fani jednak przechwycili publikację i puścili ją w świat. New York Post zwrócił się już z prośbą o komentarz do rzeczników prasowych Britney i Bena, lecz póki co nie otrzymał odpowiedzi.

Myślicie, że Britney jednak zdradzi, co jeszcze łączyło ją z Affleckiem?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Josh Radnor, Kit Harington, Leighton Meeser fot. YouTube screenshot

Najlepsze seriale z najgorszym zakończeniem w historii. Finały tych produkcji rozwścieczyły widzów

Mateusz Murański - fot. Facebook

Pierwsza rocznica śmierci Mateusza Murańskiego. Narzeczona ujawniła treść ostatniego SMS-a od niego. „Nie zdążyłam odpisać”