w

To koniec wielkiej miłości! Britney Spears rozstała się z kryminalistą i śmiało deklaruje: „nie będę z żadnym mężczyzną dopóki żyję”

Britney Spears - fot. Instagram @britneyspears
Britney Spears - fot. Instagram @britneyspears

Britney Spears ma za sobą kolejny nieudany związek? Wrzuciła do sieci sugestywny wpis, który w krótkim czasie usunęła. Przezorni internauci zdążyli go jednak zapisać. Co napisała?

Britney Spears niegdyś była uważana za księżniczkę popu, lecz jej kariera legła w gruzach, gdy została objęta kuratelą ojca. Przez pewien czas występowała na scenie, ale z uwagi na liczne problemy usunęła się w cień. Gdy w końcu udało jej się odzyskać wolność, fani sądzili, że zacznie koncertować, lecz tak się nie stało. Artystka skupiła się na internetowej działalności, lecz jej publikacje napawają internautów niepokojem, a przez to też cieszą się jeszcze większym zainteresowaniem.

Niedawno do mediów dotarła informacja, że wokalistka znowu jest zakochana. Po tym, jak jej małżeństwo z Samem Asgharim się rozpadło, miała związać się z jednym ze swoich pracowników. Paul Soliz cieszył się niechlubną opinią, bowiem w krótkim czasie wyszło na jaw, że ma kryminalną przeszłość oraz dorobił się pokaźnej gromadki dzieci.

Britney Spears ma nowego CHŁOPAKA! Okazuje się, że jest ojcem DZIEWIĘCIORGA dzieci i ma żonę! „Jest żonaty i WYRZEKŁ się pociech”

Britney Spears rozstała się z chłopakiem?

Wiele wskazuje na to, że i ta relacja nie przetrwała próby czasu. Niedawno Spears wrzuciła na Instagram wpis, w którym gorzko wypowiadała się o mężczyźnie. Wrzuciła fotkę, którą kiedyś wykonali im paparazzi. Zagraniczne portale informują, iż zostali przez nich przyłapani, gdy Britney wracała z ostatniej rozprawy dot. kurateli.

Dlaczego jechał 90 mil na godzinę w okolicy, w której jechał paparazzi, a potem otworzył okno, gdy paparazzi przejeżdżał obok? Potem dzwoni do mamy i mówi, że jest nękany. Dlaczego opuścił szybę, kiedy ja płakałam na siedzeniu?

– można było zobaczyć na Instastories gwiazdy.

Zaraz po tym dodała też grafikę z sugestywnym cytatem:

Jej zachowanie jest dzikie, ale serce ma ze złota.

Pod nią zamieściła też krótki komunikat, który w krótkim czasie zastąpiła oznaczeniem autorki obrazka. Page Six donosi, że pod postem miała wyznać, że znowu jest singielką. Mimo że szybko usunęła post, to i tak oryginalny wpis krąży już po platformie X (dawniej Twitter).

Singielka jak cholera. Nigdy nie będę z żadnym mężczyzną, dopóki żyję

– napisała.

Myślicie, że jeszcze zmieni zdanie?

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Norbi - fot. Baranowski/AKPA

Norbi zdobył się na szczerość i otwarcie przyznał, że wielokrotnie dopuścił się ZDRADY. „Poszło jak z bicza strzelił”

Gmach TVP - fot. AKPA

Szok! TVP po audycie złożyła zawiadomienie do PROKURATURY. Sprawa dotyczy defraudacji 7 mln złotych! Wiadomo, kto jest podejrzany