w

Zwycięzca Eurowizji Duncan Laurence wyszedł za mąż. Pochwalił się nowiną w mediach społecznościowych. „Pan i Pan de Moor”

Jordan de Moor, Duncan Laurence - fot. Instagram @itsjordandemoor
Jordan de Moor, Duncan Laurence - fot. Instagram @itsjordandemoor

Duncan Laurence wyszedł za mąż za swojego wieloletniego partnera Jordana Garfielda. Para podzieliła się kadrami z tego szczęśliwego dnia w mediach społecznościowych. Fani oszaleli z radości!

Duncan Laurence to holenderski wokalista, który skradł serca całej Europy podczas występu na Eurowizji w 2019 roku. Wykonał wtedy utwór Arcade, który zapewnił mu zwycięstwo i stał się viralowym hitem na Tiktoku.

Fani są zainteresowani nie tylko talentem muzycznym artysty, ale również jego życiem prywatnym. Od początku kariery piosenkarz mówił otwarcie o swojej orientacji i wspierał społeczność LGBTQ+. W 2020 roku poinformował, że jego partner Jordan Garfield mu się oświadczył.

Zwycięzca Eurowizji Duncan Laurence wziął ślub

Po trzech latach od zaręczyn panowie zdecydowali się sformalizować swój związek. Uroczystość odbyła się w pałacu Häringe w Szwecji, oddalonym o około 30 kilometrów od stolicy. Duncan Laurence pochodzi z Holandii, ale to właśnie do Szwecji zdecydował się przeprowadzić dla swojego partnera, z którym nie tylko jest w związku, ale również razem pracują nad muzyką.

Para podzieliła się na Instagramie serią zdjęć ze ślubu. Wystrój ceremonii został przygotowany w białej estetyce, natomiast panowie młodzi mieli na sobie czarne stylizacje.

Zwycięzca Eurowizji zdecydował się na bardzo krótki opis pod postem.

Pan i Pan de Moor

Muzyk jest znany jako Duncan Laurence, ale naprawdę nazywa się Duncan de Moor. Jego mąż zdecydował się przyjąć jego nazwisko po ślubie.

Jordan Garfield, a właściwie już Jordan de Moor, równieź zamieścił post w mediach społecznościowych. Na jego profilu można zobaczyć kadr ze składania przysięgi małżeńskiej. Postanowił podzielić się swoimi emocjami pod postem.

Ten weekend był taki magiczny. Właśnie poślubiłem mojego najlepszego przyjaciela i miłość mojego życia. Przepełnia mnie miłość, wdzięczność i wsparcie. Dziękuję wszystkim, dzięki którym ten dzień był taki wyjątkowy. Nie mogłem sobie wyobrazić bardziej idealnego momentu. Wow, tak bardzo Cię kocham @itsduncanlaurence i nie mogę się doczekać, by spędzić resztę życia z Tobą u boku.

Jordan jest aktywniejszy w mediach społecznych od swojego męża. To na jego profilu częściej pojawiają się wspólne selfie albo zdjęcia z wakacji. Tym razem również na jego InstaStories pojawiło się znacznie więcej materiału z ceremonii. Fani mogą zobaczyć fragment pierwszego tańca pary czy krojenie tortu.

fot. Instagram @imjordandemoor
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Joanna Krupa - fot. Instagram @joannakrupa

Joanna Krupa pochwaliła się uroczym nagraniem z córeczką. Internauci zwrócili uwagę na pewien szczegół: „4 lata i…”

Natalia Janoszek fot. Instagram @nataliajanoszek

Natalia Janoszek znów zakłamuje rzeczywistość? Wcale nie paradowała w San Francisco! (ZDJĘCIA)