w

Natalia Janoszek znów zakłamuje rzeczywistość? Wcale nie paradowała w San Francisco! (ZDJĘCIA)

Natalia Janoszek fot. Instagram @nataliajanoszek
Natalia Janoszek fot. Instagram @nataliajanoszek

Natalia Janoszek na swoim Instagramie chwali się obecnie podróżą do San Francisco, gdzie według jej relacji miała odbywać się związana z Indiami wystawna parada. Jak się jednak okazuje, 33-latka mocno naciągnęła rzeczywistość. Zarówno jej hotel jak i samo wydarzenie znajdowały się w innym miejscu, niż przedstawiła to „gwiazda Bollywood”.

Natalia Janoszek zyskała rozpoznawalność w polskim show-biznesie dzięki swoim rzekomym dokonaniom w Bollywood oraz Hollywood. Jej pozycja ugruntowała się za sprawą licznych wystąpień w programach śniadaniowych, a także dzięki uczestnictwie w programach rozrywkowych takich jak  „Taniec z gwiazdami”, czy „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Jakiś czas temu Krzysztof Stanowski postanowił ujawnić prawdę o karierze Natalii Janoszek, która okazała się niezwykle wyolbrzymiona, a wręcz kompletnie zmyślona. Dziennikarz opublikował serię filmików, a nawet poleciał do Indii, aby sprawdzić, czy miłośnicy tamtejszego kina dadzą radę rozpoznać Polkę. Niestety, nikt nie znał Natalii.

Natalia Janoszek nadal zakłamuje rzeczywistość?

Janoszek zdaje się jednak nie przejmować odkryciami Stanowskiego i na Instagramie nadal kreuje się na wielką gwiazdę Bollywood. Na swoim profilu, który obserwowany jest przez niemal 2 miliony użytkowników, Natalia relacjonowała ostatnio podróż do San Francisco, gdzie miała uczestniczyć w wydarzeniu „India Day Parade & Fair”.

Za pośrednictwem InstaStories Natalia powitała poranek krótkim nagraniem, na którym wstaje z łóżka i udaje się na hotelowy basen.

Dzień dobry San Francisco – widniał napis nad nagraniem.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Natalia wcale nie pojawiła się w San Francisco. Choć „gwiazda Bollywood” wybrała się do Kalifornii, hotel Hilton, z którego wstawiła nagranie, tak naprawdę znajdował się w oddalonym o około 80 kilometrów San Jose.

Wbrew temu, co Natalia pokazywała na sowich InstaStories, także parada „India Day Parade & Fair” nie odbywała się w samym San Francisco. Jak dowiadujemy się z informacji zawartych na plakacie, wydarzenie odbyło się przy Paseo Padre Parkway w mieście Fremont, oddalonym o około godzinę drogi samochodem od San Francisco.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Jordan de Moor, Duncan Laurence - fot. Instagram @itsjordandemoor

Zwycięzca Eurowizji Duncan Laurence wyszedł za mąż. Pochwalił się nowiną w mediach społecznościowych. „Pan i Pan de Moor”

Śnieżka Trojan - fot. Instagram @sniezkatrojan

Tiktokerka Śnieżka Trojan publicznie krytykuje wesele swojej siostry. Panna młoda odpowiada. „Płakałam i prowadzący spytał, czy kończymy”