w

Youtuber Mudormood parodiuje Natalię Janoszek. Rozbawieni fani ostrzegają: „Szykuj się na POZEW” (WIDEO)

Kacper "Mudormood" Kruz, Natalia Janoszek - fot. Youtube @mudormood Instagram @nataliajanoszek
Kacper "Mudormood" Kruz, Natalia Janoszek - fot. Youtube @mudormood Instagram @nataliajanoszek

Mudormood w swojej serii na Youtube „24 godziny jako…” wziął na tapet celebrytkę, o której ostatnio było bardzo głośno. W krótkim filmiku żartował ze wszystkiego, co Stanowski zarzucał Janoszek. Udana parodia?

Kacper „Mudormood” Kruz zdobył popularność poprzez nagrywanie filmów na Tiktoku, gdzie aktualnie obserwuje go ponad 800 tysięcy użytkowników. Na Instagramie często pokazuje swoje stylizacje i makijaże. Od pewnego czasu próbuje również swoich możliwości jako drag queen. Kruz ma też kanał na Youtube, na którym publikuje parodie gwiazd w serii pod tytyłem 24 godziny jako…. Do tej pory widzowie mogli oglądać, jak naśladuje Magdę Gessler, Dodę, czy Lexy Chaplin. Tym razem wybór padł na celebrytkę, o której ostatnio jest bardzo głośno.

Natalia Janoszek do niedawna regularnie pojawiała się na różnych eventach i wywiadach, przedstawiana jako gwiazda Bollywood. Wzięła nawet udział w Tańcu z gwiazdami i programie Twoja twarz brzmi znajomo. Zachwycano się jej zagranicznymi sukcesami i licznymi statuetkami. Czar prysł, gdy Krzysztof Stanowski postanowił przyjrzeć się jej dokonaniom zawodowym. Odkrył sporo nieścisłości i naciągania rzeczywistości. Sprawa ciągnęła się miesiącami. Dziennikarz dostał sądowy zakaz dyskutowania publicznie o karierze Janoszek. To jednak nie powstrzymało go przed opublikowaniem prawie 3-godzinnego filmu na jej temat pt. Bollywoodzkie zero: Natalia Janoszek. The end, który w ciągu trzech dni od publikacji zgromadził 3 miliony wyświetleń.

Mudormood żartuje z Natalii Janoszek

Celebrytka uznała, że najlepiej będzie nie odnosić się w żaden sposób do afery, która wybuchła po filmie dziennikarza. Nadal pokazuje w mediach społecznościowych wycieczki do Indii, coraz to nowsze statuetki i nagrania z eventów. Teraz jednak internauci badają dokładnie każdy jej ruch w sieci, i pomimo ignorowania sytuacji przez samą zainteresowaną, sprawa nadal nie cichnie. Niedawno celebrytka stała się tematem do żartów komików na gali Polsatu. Tym razem zażartować z niej postanowił influencer.

W sobotę na kanale Youtube Mudormooda pojawił się film zatytułowany 24 GODZINY JAKO NATALIA JANOSZEK.

Dziś na tapetę wzięliśmy bollywoodzką, hollywoodzką i teraz bardzo polską gwiazdę (…) Celebrytka, która sama wymyśliła sobie karierę i jest z tego teraz wielka afera dzięki filmowi Krzysztofa Stanowskiego – opisuje swój film influencer

W nagraniu Kruz występuje w mocnym makijażu i brązowej peruce, którą cały czas poprawia. Naśladuje też manierę głosu Janoszek i przedstawia w przerysowany sposoób sytuacje, które wypunktował dziennikarz Kanału Sportowego.

Czy znam kogoś z tego świata amerykańskiego? Wiesz co, bardzo dużo ludzi (…) przez których trudno złapać oddech, bo są tak zafascynowani mną – śmieje się w filmie.

Youtuber przedstawił też scenę, jak jego zdaniem mogła wyglądać reakcja celebrytki na film Bollywoodzkie Zero.

Wyobrażasz sobie, co on powiedział? Że niby ja sobie to wszystko wymyśliłam? Że niby ja sama o sobie pisałam w Wikipedii? Przecież tak się nawet nie da, próbowałam.

Nie zabrakło również przytyku do przedstawiania Janoszek jako celebrytki w programach takich jak Taniec z gwiazdami.

Propozycja „Tańca z gwiazdami”, którą oczywiście w sekundę przyjęłam, zablokowała mi trochę projektów w…. Gdzie to ja robię? Aha, w Indiach – mówi influencer.

Mudormood zakończył 15-minutowy filmik, przybliżając się do kamery i imitując płacz.

Odczepcie się ode mnie, ja naprawdę jestem gwiazdą – powiedział, zanim wyłączył nagrywanie.

Opinie internautów są podzielone. Niektórzy uznali parodię za zabawną i już podsuwają youtuberowi pomysły na następne filmy, inni natomiast uważają, że należy już zostawić temat Janoszek.

Udana parodia?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Jann - fot. Instagram @jann_music_

Jann nie do poznania! Młody muzyk pokazał się w zupełnie innym wydaniu. Fani: „Oby więcej takich randomowych fotek”

Izabela Janachowska, Paulina Smaszcz - fot. Instagram @izabelajanachowska, @paulina.smaszcz

Janachowska jednak nie pozwała Smaszcz za słowa o „strzeleniu dzidziusia” z mężem milionerem? Paulina wydała oświadczenie