w

Natalia Janoszek wróciła do telewizji. Odniosła się do głośnego skandalu ze swoim udziałem. „Sama zaczęłam się zastanawiać, kim jestem”

Natalia Janoszek - fot. screenshot Youtube @swiatgwiazdpl
Natalia Janoszek - fot. screenshot Youtube @swiatgwiazdpl

Jednym z najgłośniejszych skandali tego roku była sprawa kariery Natalii Janoszek. Po wyjściu na światło dzienne jej kłamstw, zniknęła na jakiś czas z życia publicznego. Teraz wróciła i już na samym początku musiała tłumaczyć się z minionej afery.

Natalia Janoszek ma za sobą nie najlepszy, a nawet prawdopodobnie najgorszy, rok w życiu. Jej kariera legła w gruzach po tym, jak Krzysztof Stanowski postanowił dokładnie prześwietlić jej osiągnięcia. Okazało się, że w jej historii było wiele niedociągnięć i ubarwień, które dziennikarz odkrył w swoim filmie. Gwiazda utrzymywała jednak, że nie kłamała i mocno trzymała się swojej wersji historii.

Branża jednak szybko zdefiniowała ją na nowo, czyniąc obiektem żartów. Nabijali się z niej nie tylko inni aktorzy i celebryci w wywiadach czy mediach społecznościowych, ale nawet komicy na scenie dużych wydarzeń. Ostatecznie gwiazda postanowiła usunąć się w cień na jakiś czas. Teraz powróciła jako uczestniczka nowego show. Nie obyło się bez komentarza na temat skandalu.

Natalia Janoszek, Monika Maszkiewicz- fot. screenshot Youtube @swiatgwiazdpl
Natalia Janoszek, Monika Maszkiewicz- fot. screenshot Youtube @swiatgwiazdpl

Natalia Janoszek komentuje aferę

Aktorka przez długi czas zdawała się nic sobie nie robić ze śledztwa Stanowskiego i jego doniesień w mediach na jej temat. W dalszym ciągu zaprzeczała zarzutom i chętnie udzielała się w mediach społecznościowych. Jednak wszyscy śledzili jej poczynania i doszukiwali się kolejnych kłamstw. Ostatecznie konflikt trafił do sądu, a celebrytka zniknęła na jakiś czas z życia publicznego. Teraz powróciła, dołączając do obsady nowego show Królowa Przetrwania. Nie wszystkim się to spodobało, a inne uczestniczki postanowiły przypomnieć o skandalu Janoszek. Ta nie pozostawiła tego bez komentarza.

W ostatnich miesiącach czytałam o sobie tyle rzeczy, że sama zaczęłam się zastanawiać, kim tak naprawdę jestem na podstawie tego, co o mnie piszą. […]Uważam, że ludzi powinno się oceniać wtedy, jak się ich poznaje, a nie co się o nich słyszy — mówiła w odcinku programu.

Gwiazda wciąż utrzymuje, że jest niewinna i ma zamiar dochodzić sprawiedliwości na drodze sądowej. Podobno w grę wchodzą także duże pieniądze.

Na pewno nie oddałabym sprawy do sądu, gdyby nie było po co. To są bardzo duże pieniądze i uważam, że prawda zawsze się obroni.

Wydaje się, że aktorka mimo czasu na refleksje, nie wyciągnęła wniosków ze skandalu. Udało jej się za to narobić sobie wrogów i zniechęcić do siebie branżę.

Myślicie, że uda jej się odzyskać jeszcze reputację?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Roksana Węgiel - fot. Instagram @roxie_wegiel

Kryzys w związku Roksany Węgiel? Wokalistka pokłóciła się z partnerem na filmiku. „Nie odkupisz swoich win”

Doda - fot. Instagram @dodaqueen

Doda zaskoczyła wszystkich CIĄŻOWYM brzuszkiem. „Nareszcie”. Fani nie mogą uwierzyć własnym oczom