w

Natalia Janoszek wzięta na tapet przez komików. Podczas gali Polsatu zaczęto z niej żartować. Publiczność pękała ze śmiechu

Marcin Szczurkiewicz, Natalia Janoszek - fot. Podlewski, Piętka Mieszko/AKPA
Marcin Szczurkiewicz, Natalia Janoszek - fot. Podlewski, Piętka Mieszko/AKPA

Natalia Janoszek dzięki materiałowi przygotowanemu przez Krzysztofa Stanowskiego nie cieszy się najlepszą opinią w Polsce. Mimo że próbuje wszystkich przekonać, że jest gwiazdą Bollywood i Hollywood, mało kto jest skłonny w to uwierzyć. Teraz wspomnieli o niej komicy na gali Polsatu. Ich skecz spotkał się z żywą reakcją publiczności. Co powiedzieli?

Natalia Janoszek jeszcze do niedawna brylowała na salonach, a o jej sukcesach w Bollywood mówiły i pisały najpopularniejsze stacje telewizyjne w kraju oraz największe portale plotkarskie. Rozpływano się nad jej zawodowymi sukcesami, dzięki czemu również w Polsce zaczęła zyskiwać na popularności. Regularnie pojawiała się na eventach oraz wzięła udział w Tańcu z gwiazdami i programie Twoja twarz brzmi znajomo.

Bańka, w której żyła celebrytka pękła w chwili, gdy jej osobą zainteresował się Krzysztof Stanowski. Dziennikarz stworzył materiał, w którym wytknął kolegom po fachu liczne błędy i stwierdził, że zrobiono z niej gwiazdę jedynie na podstawie tego, co sama o sobie mówiła. Nikt nie sprawdził, czy pokrywa się to z prawdą. W końcu poleciał do Mumbaju, przeanalizował wszystkie dostępne informacje na jej temat i opublikował na YouTube ponad 2-godzinny film pt. NataLie. Na tej podstawie wywnioskował, że w rzeczywistości zmyśliła swoją karierę.

@pantofelek.pl Bollywoodzka telenowela 😄 #pantofelekpl #krzysztofstanowski #nataliajanoszek ♬ dźwięk oryginalny – Pantofelek.pl

Komicy wyśmiali Natalię Janoszek podczas gali Polsatu

Wątek Janoszek na kilka dni niemalże zdominował internet, a wideo, w której obnażono jej rzekome kłamstwa, bije rekordy popularności na YouTube. W końcu zainteresowali się nim komicy, którzy podczas Magicznego Zakończenia Wakacji 2023. Świętokrzyska Gala Kabaretowa zaczęli z niej żartować. Dokładniej mowa o Marcinie Szczurkiewiczu z Kabaretu Skeczów Męczących, który postanowił skomentować aferę. Nieoczekiwanie zakomunikował, iż zamierza udowodnić, że Polka jest prawdziwą gwiazdą w Indiach.

Chciałem na oczach milionów telewidzów raz na zawsze uciąć spekulacje, że Natalia Janoszek nie jest gwiazdą Bollywood, bo jest gwiazdą Bollywood! Jestem tego pewien. Mamy tutaj przypadkowo mieszkańca Mumbaju.

Po chwili na scenę wkroczył mężczyzna, który rzekomo pochodził z tego kraju. Na ekranie wyświetlono zdjęcie Janoszek, a Szczurkiewicz zapytał go po angielsku, czy ją rozpoznaje. Przypadkowy mieszkaniec Mumbaju od razu powiedział, że tak, po czym dodał, że jest bardzo znaną gwiazdą Bollywood. Po tej odpowiedzi zszedł ze sceny, a Jarosław Sadza głośno zakomunikował:

No, i jakie to było proste? Tym samym udowodniłem, że Natalia jest gwiazdą Bollywood!

Na tym nie koniec, ponieważ Hindus po chwili wmaszerował na scenę i zapytał:

Panie, kiedy będzie to 200 zł?

Publiczność wybuchła śmiechem, a panowie zaczęli żywo dyskutować:

  • Nie teraz… – odpowiedział Marcin.
  • Ale powiedziałem, co chciałeś… – skontrował poirytowany obywatel Indii.

Prowadzący nie krył swojego poirytowania tą sytuacją i zaczął tłumaczyć gościowi, że porozmawiają o tym później, ponieważ są na wizji, po czym kazał mu zejść ze sceny. Liczący na szybki zarobek mężczyzna ustąpił, ale odchodząc, jeszcze głośno zaklął pod nosem:

Ku**wa mać!

Myślicie, że po tym występie Kabaret Skeczów Męczących podzieli los Krzysztofa Stanowskiego i również doczeka się pozwu?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Maja Bohosiewicz - fot. Łepecki Michał/AKPA

Maja Bohosiewicz posądzona o KRADZIEŻ! Autorka postu, nie kryje rozgoryczenia. „Jestem ZŁA”. Jest odpowiedź aktorki

Sławek Uniatowski - fot. Podlewski/AKPA, screenshot Instastories @uniatowski

Dramat Sławka Uniatowskiego. Przed występem w Sopocie dowiedział się, że jego dom się pali! „Tuje płonęły jak polane benzyną” (FOTO)