w

Małgorzata Kożuchowska szczerze o małżeństwie. Czy plotki o kryzysie to prawda? Ta wypowiedź rozwiała wątpliwości

Małgorzata Kożuchowska, Bartłomiej Wróblewski - fot. Instagram @malgorzatakozuchowska
Małgorzata Kożuchowska, Bartłomiej Wróblewski - fot. Instagram @malgorzatakozuchowska

Małgorzata Kożuchowska jest utalentowaną aktorką, żoną i matką. W związku małżeńskim jest od kilkunastu lat, lecz ostatnio krążą plotki, że para przechodzi kryzys. Gwiazda postanowiła w końcu zawrzeć głos w sprawie.

Małgorzata Kożuchowska jest dobrze znana z desek teatrów, jak i szklanego ekranu. Od 1993 roku jest aktywna w branży. Fani kojarzą ją z takich produkcji, jak Killer i sequel tej filmu, M jak miłość, Rodzinka.pl czy Druga szansa. Aktorka została uhonorowana Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski oraz dwoma Medalami Zasłużony Kulturze Gloria Artis.

Artystka do dziś związana jest z Teatrem Narodowym w Warszawie. Jednak nie tylko zawodowym osiągnięciami może się pochwalić. Prywatnie spełnia się w roli żony i matki. Ostatnio jednak zaczęły krążyć słuchy, że aktorce i jej mężowi nie układa się najlepiej w relacjach.

Małgorzata Kożuchowska komentuje doniesienia o kryzysie

Aktorka jest bardzo aktywna nie tylko w branży, ale i w mediach społecznościowych. Tam można zobaczyć wiele kadrów z prywatnego życia, choć tym nie lubi przechwalać się w mediach. Na zdjęciach czasami gości jej syn, ale prawie nie pojawia się jej mąż. Nic dziwnego, że w sieci zaczęły krążyć pogłoski o tym, że para ma przechodzić kryzys. Gwiazda postanowiła w końcu zdradzić, jaka jest prawda.

Dziękuję, u nas wszystko dobrze. […] Istnieją osoby, które nie potrzebują potwierdzać swojego istnienia w mediach społecznościowych. Do nich należy mój mąż, a ja to szanuję. Pozdrawiam — tłumaczyła w wywiadzie dla ShowNews.

Gwiazda w 2008 roku poślubiła dziennikarza Bartłomieja Wróblewskiego. Para doczekała się w 2014 roku syna, Jana Franciszka. Jednak żadne z małżonków nie afiszuje się ze swoim związkiem i życiem rodzinnym w mediach.

Myślicie, że wypowiedź Kożuchowskiej zakończy plotki?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Doda - fot. Instagram @dodaqueen

Doda planuje 40-ste urodziny. TAK ma zamiar je spędzić! „Takie klimaty są moimi ulubionymi od zawsze”

Roksana Węgiel, Kevin Mglej - fot. Instagram @roxie_wegiel

Roksana Węgiel wyznała, co ze ślubem. Czy plotki o potajemnej ceremonii były prawdą? „Myślę, że to jest najpiękniejsze”