w

Doda planuje 40-ste urodziny. TAK ma zamiar je spędzić! „Takie klimaty są moimi ulubionymi od zawsze”

Doda - fot. Instagram @dodaqueen
Doda - fot. Instagram @dodaqueen

Doda jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich artystek. Niedługo, bo zaledwie za niecały tydzień, będzie świętowała swoje 40-ste urodziny. Fani spodziewali się wielkiej fety ze strony tak medialnej i kontrowersyjnej gwiazdy. Piosenkarka jednak ma już plany na ten wyjątkowy dzień.

Doda jest dobrze znana na polskiej scenie muzycznej. Swoją karierę rozpoczynała jeszcze jako nastolatka. Dziś ma na swoim koncie cztery albumy studyjne jako solowa artystka. Odkąd wróciła do aktywności zawodowej po długiej przerwie, jest o niej nieustannie głośno. Nie tylko wydała nowy album Aquaria, ale też chętnie udzielała się na festiwalach, koncertowała i występowała w telewizji. Na szklanym ekranie można było ją zobaczyć w dwóch reality show – Doda. 12 kroków do miłości i Doda. Dream Show.

To właśnie do tego drugiego show przez wiele tygodni wokalistka się przygotowywała i pokazywała cały proces widzom przed telewizorami. Już 15 lutego, czyli w urodziny piosenkarki, będzie można zobaczyć, jak ostatecznie wyglądał wymarzony występ Dody. Ona sama ma już inne plany na ten wyjątkowy dzień, które zaskoczyły i nie do końca spodobały się fanom.

Doda planuje 40-stkę

Wokalistka przyszła na świat 15 lutego 1984 roku w Ciechanowie. W tym roku będzie świętowała 40-ste urodziny. Jednak nie będą one przypominały żadnych wcześniejszych.

Dostałam od Was dużo wiadomości, jak to jest możliwe, że Doda będzie spędzać swoje 40-ste urodziny w jakiejś podrzędnej plażowej knajpie. […] Cieszę się, że będę mogła sobie na boso potańczyć, bez spiny, na luzie. Tak lubię najbardziej. Takie klimaty od zawsze są moimi ulubionymi — tłumaczyła w relacji na Instagramie.

Okazuje się, że artystka będzie bawić się na plaży w Tajlandii, gdzie obecnie odpoczywa. Nie będzie to żadna huczna impreza. Tych w jej życiu było niewiele, co może być zaskakujące dla części fanów, i wcale nie wspomina ich dobrze.

Cały czas piszecie o tym samym. […] Temat wielkich imprez. W życiu na 20 lat zrobiłam może cztery, z czego pamiętam trzy. Na 18-stkę – tragedia. Już wtedy zrozumiałam, że się nie nadaję do organizowania swoich urodzin. Jednak zapomniałam o tym i za 7 lat zrobiłam ćwierć wieku na 25-lecie. […] Potem 33-lecie, wiek krezusowy — tłumaczyła na InstaStory.

Doda znacznie bardziej woli świętować w wąskim gronie i bardziej kameralnych warunkach. Najlepiej wspomina urodziny na szczycie góry w Tyrolu w schronisku.

Spodziewaliście się skromnej 40-stki po artystce?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Fot. Pixabay

Urlop w lutym. Te kraje to najlepsze miejsca na wakacje zimą. Tam będzie ciepło i przyjemnie

Małgorzata Kożuchowska, Bartłomiej Wróblewski - fot. Instagram @malgorzatakozuchowska

Małgorzata Kożuchowska szczerze o małżeństwie. Czy plotki o kryzysie to prawda? Ta wypowiedź rozwiała wątpliwości