w

Doda rozpłakała się, gdy usłyszała wiadomość od mamy. Tak osobistych życzeń się nie spodziewała. „Zabrałam ci jakiś kawałek dzieciństwa”

Doda - fot. YouTube @Partyvideo
Doda - fot. YouTube @Partyvideo

Doda niedawno świętowałą 40. urodziny. Z tej okazji udzieliła kilka wywiadów, ale podczas jednego z nich pękła. Portal przygotował dla niej wyjątkową niespodziankę – życzenia od mamy. Gdy usłyszała, co pani Wanda ma do powiedzenia, zalała się łzami.

Doda to jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce. Niegdyś nie schodziła ze świecznika, ponieważ na każdym kroku budziła kontrowersje, teraz odeszła od dawnego wizerunku i popularność zawdzięcza swojej twórczości. Artystka przeszła niebywałą metamorfozę i to pod względem wewnętrznym. Dla wielu fanów stała się prawdziwą inspiracją i dowodem na to, że ciężką pracą można osiągnąć szczyt swoich marzeń.

Niedawno Rabczewska świętowała 40. urodziny. Z tej okazji udzieliła kilka wywiadów, lecz jeden z nich z pewnością na długo zapadnie w jej pamięci. Portal Party przygotował dla niej wyjątkową niespodziankę, która doprowadziła ją do łez.

Doda rozpłakała się, gdy usłyszała życzenia urodzinowe od mamy

Doda od początku kariery podkreśla, że rodzice są dla niej najważniejsi i stara się poświęcać im możliwie jak najwięcej czasu. To oni wspierali ją w trudnych chwilach i nigdy nie wątpili w jej talent. Przez te wszystkie lata rzadko pojawiali się w blasku fleszy i unikali wywiadów, lecz 40-te urodziny piosenkarki sprawiły, że pani Wanda Rabczewska przyjęła propozycję portalu Party.pl i nagrała dla niej wyjątkowe życzenia. Artystka na początku była rozbawiona, lecz w krótkim czasie w jej oczach pojawiły się łzy. Takich słów się nie spodziewała, bowiem kobieta otwarcie przyznała, że jest coś, czego nie potrafi sobie wybaczyć.

Moja kochana córeczko, tyle chciałabym ci powiedzieć wspaniałych słów, ale nie da się w tak krótkim nagraniu opisać tego, co czuję. Bardzo bym chciała powiedzieć tobie, że jestem z ciebie dumna. Przeszłaś naprawdę kawał ciężkiej drogi usłanej i różami i kolczastymi igłami. Starałam ci się towarzyszyć w tej drodze od najmłodszych lat, ale udawało mi się to tylko do 13. roku życia. Ale potem zostałaś sama. Sama biedna w tej Warszawie.

Emerytka, choć dała córce szansę na rozwinięcie skrzydeł i spełnienie marzeń, uważa, że i tak zabrała jej kawałek dzieciństwa. Mimo że starała się wspierać ją na odległość, jest świadoma, że to mogło okazać się niewystarczające.

Zawsze jak o tym mówię, chce mi się po prostu płakać. Wydaje mi się, że zabrałam ci jakiś kawałek dzieciństwa, że zostałaś po prostu puszczona na głęboką wodę. Byłaś bez tej naszej opieki na miejscu.

Pani Wanda na tym krótkim nagraniu wielokrotnie podkreślała, że jest szalenie dumna z Dody. Później nawiązała również do jej życia uczuciowego:

Chciałabym również zobaczyć takie szczęście i taki błysk w oku i taką radość na twojej buzi z powodu osobistego, uczuciowego szczęścia. Żeby w twoim życiu osobistym, tak jak w pracy zawodowej, zakrólował w serduszku twoim spokój, miłość i spełnienie.

Na koniec dodała:

I pamiętaj kochanie, że mama i tata zawsze cię bardzo kochają.

Piękne słowa, prawda?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Agnieszka Włodarczyk, Anna Stasiukiewicz - fot. Instagram @agnieszkawlodarczykofficial, Facebook

Mama Agnieszki Włodarczyk mówi o małżeństwie z 30-letnim obcokrajowcem. „To NIE JEST NORMALNY ZWIĄZEK”

Kult - fot. screenshot Youtube @polskaiswiatowamuzyka4542

Muzyk Kultu zatrzymany przez policję! Usłyszał zarzuty „oszustwa w mieniu znacznej wartości”. Grozi mu 10 lat więzienia