w

Doda dostała nowe reality-show w Polsacie! W „Doda. Dream Show” pokaże, jak stawia czoła problemom

Doda - fot. AKPA
Doda - fot. AKPA

Doda już od dłuższego czasu wspominała, że szykuje dla fanów kolejne reality-show, ale jak dotąd nie było wiadomo co to za format, ani też kiedy dokładnie rozpocznie się jego emisja. Właśnie wyciekły pierwsze szczegóły. Przebije swoją popularnością Doda. 12 kroków do miłości?

Doda to jedna z najpopularniejszych gwiazd polskiej estrady. Odkąd zaistniała na scenie zagrała tysiące koncertów, na które wciąż tłumnie przybywają fani jej twórczości. O tym, jakim jest fenomenem w branży muzycznej, najlepiej świadczy fakt, że każdy jej singiel z miejsca staje się przebojem.

Artystka słynąca z kontrowersji ma na swoim koncie liczne skandale oraz głośne rozstania z partnerami. Po ostatnim, gdy wyszło na jaw, że Emil Stępień wykorzystał ją jako przykrywkę dla swoich szemranych interesów, postanowiła pokazać swoje drugie oblicze. W programie Doda. 12 kroków do miłości nie tylko szukała idealnego partnera na resztę życia, ale i rozliczyła się z przeszłością. Format bił rekordy popularności, dlatego też Polsat postanowił iść za ciosem i przygotować dla widzów kolejne show z gwiazdą w roli głównej.

Doda dostała własne reality-show w Polsacie

Doda już od kilku dni w pocie czoła przygotowuje się do recitalu w Opolu. W tym czasie spotkała ją bardzo przykra sytuacja ze strony reżysera, o czym ze łzami w oczach opowiedziała na Instagramie. Na szczęście dyrektorka TVP błyskawicznie zareagowała i koncert się odbędzie. Zaraz po występie, piosenkarka rusza na plan zdjęciowy nowego programu!

Doda. Dream Show to najnowszy format Polsatu, a zdjęcia do niego ruszą już w czerwcu i potrwają do września. Kamera będzie jej towarzyszyć m.in. w domu, na sali tanecznej i treningowej, w studiu oraz hali, w której zagra koncert. Widzowie otrzymają niepowtarzalną okazję do tego, by zobaczyć od kulis, jak wygląda jej praca i codzienność.

»Doda. Dream Show« to nowy i jedyny format typu doku-reality poświęcony codziennemu życiu gwiazdy podczas organizacji koncertu muzycznego. Zobaczymy jak radzi sobie z problemami, które wynikają przy przygotowywaniu tak ogromnego przedsięwzięcia, jak godzi życie artystyczne z życiem prywatnym, jak funkcjonuje w sytuacjach ekstremalnego stresu — przekazał Pascal Litwin, producent kreatywny Polsatu.

Co ciekawe, będziemy mieli wpływ na to, co zobaczymy na szklanym ekranie:

Na kształt programu wpływ będą mieli także fani oraz obserwatorzy Dody w social mediach, z którymi interakcje są istotnym elementem show.

Reality-show będzie jednym z najciekawszych tytułów w tegorocznej jesiennej ramówce Polsatu. Już teraz wiadomo, że będzie składało się z ośmiu 44-minutowych odcinków, a producenci przygotowali dla widzów konkursy, w których do zgarnięcia będą m.in. wejściówki na koncert Dody.

Będziecie oglądać?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Paulina Chapko - fot. Kurnikowski/AKPA

Aktorka z „Na Wspólnej” wyszła za mąż! Ceremonię zorganizowała za granicą w malowniczych okolicznościach natury (WIDEO)

Iga Świątek - fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Iga Świątek zarabia KROCIE. Za awans do finału Rolanda Garrosa zgarnęła worek pieniędzy. Na widok tej kwoty uginają się nogi