w

Roksana Węgiel wyznała, co ze ślubem. Czy plotki o potajemnej ceremonii były prawdą? „Myślę, że to jest najpiękniejsze”

Roksana Węgiel, Kevin Mglej - fot. Instagram @roxie_wegiel
Roksana Węgiel, Kevin Mglej - fot. Instagram @roxie_wegiel

Roksana Węgiel jest jedną z najbardziej znanych polskich piosenkarek młodego pokolenia. 19-latka już niedługo ma zmienić status na żonę, choć w sieci wrze od doniesień, jakoby gwiazda miała już być po ślubie. W końcu się wygadała!

Roksana Węgiel zaczęła stawiać pierwsze kroki w karierze w muzycznym show The Voice Kids w 2017 roku. Dziś może pochwalić się licznymi sukcesami, kontraktem z Unity Records i dwoma albumami studyjnymi.

Jednak bardziej od jej osiągnięć zawodowych, fani interesują się ostatnio jej życiem prywatnym. W tym sporo się dzieje, ponieważ artystka jest zaręczona z Kevinem Mglejem. Ukochany piosenkarki jest producentem muzycznym. W sieci huczy od plotek, że para już dawno jest po ślubie, który wzięli w tajemnicy.

Roksana Węgiel wygadała się o ślubie

Odkąd wokalistka potwierdziła zaręczyny z partnerem, media żyją przede wszystkim ich ślubem. Para nie boi się jednak głośno o tym mówić. Ich związek od samego początku wywoływał wiele emocji, ponieważ wybranego serca młodej piosenkarki jest od niej sporo starszy — aż 9 lat. W dodatku producent ma już dziecko z poprzedniej relacji. Ostatnio para wywołała zmieszanie i rozbudziła ciekawość fanów, czy powiedzieli już sobie sakramentalne tak. Wszystko przez zdjęcia Mgleja z obrączką na dłoni. Artystka w końcu postanowiła wyznać prawdę.

Odbędzie się w tym roku w Polsce. To będzie tradycyjny ślub — wyznała w Pytaniu na śniadanie.

Para, jak się okazuje, nie sformalizowała jeszcze związku. Jednak wiadomo, że ślub ma odbyć się w bieżącym roku i w kraju. W dograniu szczegółów ceremonii nie powinno być problemów, ponieważ para jest nie tylko szaleńczo zakochana, ale także są dla siebie najlepszymi przyjaciółmi.

My jesteśmy bratnimi duszami. Świetnie dogadujemy się na każdej płaszczyźnie, uzupełniamy się też w wielu kwestiach, więc poza tym, że jesteśmy razem i jest moim partnerem, to jest też moim najlepszym przyjacielem. Myślę, że to jest najpiękniejsze — dodała.

Para poważnie podchodzi do kwestii małżeństwa i od dawna planuje, jak ma wyglądać ich wspólne życie. Wiadomo także, czy Węgiel przyjmie nazwisko męża i podpisze intercyzę.

Myślicie, że wokalistka pochwali się fotkami ze ślubu?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Małgorzata Kożuchowska, Bartłomiej Wróblewski - fot. Instagram @malgorzatakozuchowska

Małgorzata Kożuchowska szczerze o małżeństwie. Czy plotki o kryzysie to prawda? Ta wypowiedź rozwiała wątpliwości

Nie żyje mama Izabeli Zeiske - fot. Instagram @iza_zeiske

Izabela Zeiske z „Gogglebox” przekazała druzgocące wieści. Jej mama nie żyje. „Nie wiem jak poradzimy sobie bez Ciebie”