w

83-letni Al Pacino doczekał się dziecka z 29-latką. Teraz będzie musiał płacić olbrzymie alimenty! Sąd w LA był dla niego bezlitosny

Al Pacino - fot. Instagram @nooralfallah, screenshot YouTube @JimmyKimmelLive
Al Pacino - fot. Instagram @nooralfallah, screenshot YouTube @JimmyKimmelLive

Al Pacino w tym roku powitał na świecie czwarte dziecko. Matką malucha jest 29-latka, która zażądała od aktora alimentów. Sąd w Los Angeles ogłosił wyrok. Gwiazdor co miesiąc będzie musiał przelewać jej kilkadziesiąt tysięcy dolarów, a to nie koniec wydatków.

Al Pacino to jeden z najwybitniejszych aktorów na świecie. Przez kilka dekad w pocie czoła pracował na ten tytuł, a liczne produkcje z jego udziałem są najlepszym dowodem na to, że zasłużył na to miano. Dorobił się jednego Oscara, ale był nominowany aż osiem razy. Oprócz tego może pochwalić się czterema Złotymi Globami, jedną BAFTĄ i dwoma wyróżnieniami Emmy.

Gwiazdor od młodości cieszył się ogromnym powodzeniem u kobiet. Mimo licznych związków nigdy się nie ożenił. W przeszłości związany był m.in. z Jill Clayburgh, Diane Keaton, Tuesday Weld, Penelope Ann Miller i Beverly D’Angelo. Do niedawna układał sobie życie z 29-letnią Noor Alfallah, która wydała na świat jego czwarte dziecko. Z młodziutką producentką filmową zaczął spotykać się w czasie pandemii koronawirusa i wiele wskazywało na to, że świetnie się dogadują. Nie trwało to jednak długo.

Al Pacino będzie płacił ogromne alimenty

Po zaledwie trzech miesiącach od narodzin maleństwa Noor i Al się rozstali. Niedługo po tym kobieta wystąpiła do sądu z wnioskiem o wyłączną opiekę nad synem oraz przyznanie alimentów. Co ciekawe, w międzyczasie paparazzi przyłapali ją z aktorem, gdy pod osłoną nocy wychodzili z włoskiej restauracji. Po tym zaczęto spekulować, że jednak dali sobie drugą szansę, lecz póki co nie skomentowali plotek.

Jak podaje Page Six, ostatnio sąd w Los Angeles miał podjąć decyzję co do ich syna. Z dokumentów, do których dotarł tabloid, wynika, że aktor co miesiąc będzie płacił ponad 30 tysięcy dolarów alimentów. Mało tego, sędzia zobligował go do zapłacenia 110 tysięcy dolarów z góry, nim zacznie wywiązywać się z obowiązku alimentacyjnego. To jednak nie koniec wydatków. Oprócz tego ma pokryć koszty związane z zatrudnieniem nocnej pielęgniarki (13 tysięcy dolarów) oraz opłacić inne rachunki medyczne, których nie pokryło ubezpieczenie zdrowotne. Ma też co rok wpłacać 15 tysięcy dolarów na fundusz edukacyjny syna. Choć Noor dążyła do przejęcia opieki nad dzieckiem, sąd postanowił, że z Alem będą mieli równe prawa do Romana. Chłopiec będzie jednak mieszkał z matką.

Choć sumy zdają się zwalać z nóg, przez kilka dekad Pacino dorobił się ogromnego majątku — szacuje się, że ma do dyspozycji nawet 120 mln dolarów. Przy takiej kwocie wysokość alimentów nie robi większego wrażenia.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Marcin Hakiel - fot. Instagram @marcinhakiel

Marcin Hakiel wytatuował inicjały nowej partnerki, ale na tym nie koniec. W nocy pochwalił się drugą dziarą! Piękny gest?

Nicole Kidman, Monika Mrozowska, Małgorzata Kożuchowska, Courteney Cox, Małgorzata Rozenek, Justyna Steczkowska - fot. Instagram @nicolekidman, @courteneycoxofficial, @monikakingamrozowska, @m_rozenek, @malgorzatakozuchowska_, @justynasteczkowska

Te gwiazdy urodziły po 40. Nie tylko Rozenek, Skrzynecka i Kukulska. Rekordzistka została mamą w wieku 59 lat!