w

Joanna Krupa szczerze o macierzyństwie. Zostanie mamą po raz drugi? Stoi przed poważną decyzją

fot. AKPA / Instagram

Związek Joanny Krupy i jej męża Douglasa Nunesa przechodził niedawno poważny kryzys. Wygląda na to, że spotkania z terapeutą były sukcesem, ponieważ para chce po raz drugi zostać rodzicami. Jak się okazuje, rozważają również adopcję.

Joanna Krupa zdobyła popularność głównie dzięki telewizyjnemu reality show „Top Model”. W życiu modelki znanej z charakterystycznego akcentu i wplatania anglojęzycznych zwrotów szykują się poważne zmiany. Celebrytka nie tylko chce spróbować się w roli producentki, ale i planuje powiększyć rodzinę.

W rozmowie z „Pary” Joanna Krupa opowiedziała o planach, które snuje wspólnie ze swoim mężem Douglasem Nunesem, z którym związała się po rozwodzie z pierwszym mężem, Romainem Zago. Krupa wyszła za amerykańskiego biznesmena po zaledwie kilku miesiącach związku.

Kościelna uroczystość odbyła się 4 sierpnia 2018 roku w Krakowie, ale kilka tygodni wcześniej zakochani wzięli ślub cywilny w Stanach Zjednoczonych. Joanna Krupa i Douglas Nunes przysięgli sobie miłość do grobowej deski.

Pokonali kryzys?

Niedawno Krupa i Nunes przechodzili w związku poważny kryzys. Celebrytka nie ukrywała, że trudno było im się ze sobą dogadać, więc postanowili udać się na wspólną terapię małżeńską. Spotkania z terapeutą najwidoczniej przyniosły wyczekiwane efekty, ponieważ w wywiadzie dla „Party” Joanna wyznała, że z Nunesem planują mieć kolejne dziecko.

W 2019 roku na świat przyszło pierwsze dziecko pary, córeczka Asha-Leigh. Dziewczynka urodziła się 2 listopada o godzinie 17:50. Za niedługo Asha skończy trzy lata, więc jej rodzice stwierdzili, że najwyższy czas, by pomyśleć o rodzeństwie dla córki.

Joanna Krupa od zawsze mówiła, że chce mieć więcej niż jedno dziecko, ale dopiero teraz para postanowiła wprowadzić swój plan w życie. Modelka wyznała, że niekoniecznie musi być to biologiczne dziecko, a na podjęcie ostatecznej decyzji Krupa i Nunes dali sobie pół roku.

Joanna Krupa zostanie mamą po raz drugi?

Celebrytka w rozmowie z „Party” przekazała, że choć marzy o powiększeniu rodziny, boi się potencjalnych komplikacji ze względu na swój wiek. 43-latka postanowiła, że najpierw wykona badania, a dopiero następnie ewentualnie zdecyduje się na kolejną ciążę. Nie oznacza to jednak, że złe wyniki badań przekreśliłyby ich plany.

Bardzo byśmy chcieli, żeby Asha miała brata albo siostrę, zresztą ona sama też często o to pyta. Marzę, żeby po raz drugi zostać mamą, ale wiem też, że mam już swoje lata i ciąża niesie pewne ryzyko – mówi Joanna Krupa.

Joanna Krupa wyznała, że wraz z mężem nie wyklucza adopcji dziecka. Celebrytka podkreśliła, że najważniejsze jest „aby udało nam się tworzyć szczęśliwą rodzinę” i nie ma preferencji dotyczącej płci dziecka.

Nie wykluczamy adopcji. Długo rozmawialiśmy na ten temat i doszliśmy do wniosku, że jest na świecie tyle dzieci, które potrzebują miłości, a my jesteśmy w stanie im tę miłość dać – przekazała modelka. 

Źródło: Party ; Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Trzylatek pobiegł za psem i zginął w strasznych okolicznościach. Wstrząsająca tragedia niedaleko Łodzi

[VIDEO] Małgorzata Rozenek pokazała nagranie z pilatesu. Fani są pod wrażeniem jej wyczynów. „Inspiracja”