w

Zaskakująca decyzja w „Top Model”. Fani oburzeni odważną sesją uczestników. Oberwało się też Michałowi Pirógowi. Czym im podpadł?

Michał Piróg, Uczestnicy programu Top Model - fot. Instagram @michalpirog
Michał Piróg, Uczestnicy programu Top Model - fot. Instagram @michalpirog

Program Top Model wzbudza wiele kontrowersji. Ostatni odcinek mocno oburzył fanów, którym nie spodobała się naga sesja uczestników. Jednak to Michałowi Pirógowi za podjętą decyzję oberwało się najmocniej. Czym tak podpadł widzom?

Michał Piróg jest jedną z bardziej kontrowersyjnych gwiazd w polskim show-biznesie. Choreograf od jakiegoś czasu sprawdza się w roli jurora w programie Top Model. Obecnie trwa 12. już edycja show, która często wzbudza mieszane emocje wśród widzów.

Ostatni odcinek nie wszystkim przypadł do gustu, a wszystko z powodu kolejnego zadania, jakie wybrano dla uczestników. Chodziło o odważną sesję, w której musieli wystąpić nago. Nie jest to pierwszy raz, gdy fanom nie podoba się, do czego zmuszani są aspirujący do bycia modelami.

  • Myślę, że gdyby uczestnicy mieli warsztaty czy jakiegokolwiek rodzaju przygotowanie do takiej sesji, wielu osobom poszłoby lepiej. Pozowanie nago, wiedząc, że zobaczy to pół kraju, samo w sobie jest mega wyzwanie.

  • Uważam, że w tym programie nie powinno być nagich sesji, a przynajmniej nie w negliżu, przesada.

  • Kolejny raz modele nie chcą pozować nago, widać, że czują się skrępowani, a wy co? Kolejna edycja i znowu muszą się pokazywać nago.

  • Nie rozumiem, po co ich zmuszacie do pozowania nago?! Nie widzicie, że oni czują się niekomfortowo?

Fani wytknęli producentom, że pomysł odważnej sesji już był realizowany w innych edycjach i też się nie sprawdził. Według nich uczestnicy nie byli odpowiednio przygotowani na coś takiego i zwyczajnie czuli się skrępowani. Jednak rozbierana sesja nie była jedynym, co zdenerwowało fanów. Podpadł im także Michał Piróg, który podjął zaskakującą decyzję odnośnie jednego z uczestników.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Michal Pirog (@michalpirog)


Michał Piróg w ogniu krytyki

Program Top Model jest reality show, więc opiera się na konkurencyjności i eliminowaniu najsłabszych ogniw. W końcu zwycięzca może być tylko jeden. W ostatnim odcinku najgorzej według jury zaprezentował się Aleks. W efekcie jego przygoda z programem miała się skończyć.

Kurczę, aż szkoda. To był taki moment, że gdzieś tam zaczynałeś fajnie pracować […]. Ostatnie zadanie wygrane z Wiktorią i ciach, sesja. Jurorzy podjęli swoją decyzję. Będziesz musiał poradzić sobie z jeszcze jedną rzeczą. Będziesz musiał przywitać się z nimi na nowo — powiedział Piróg w progamie.

Jednak uczestnik nie pożegnał się ostatecznie z programem. Tancerz postanowił dać mu jeszcze jedną szansę i wykorzystał swój specjalny przywilej przywrócenia wybranej osoby do konkurencji. To nie spodobało się wielu widzom. Postanowili oni dać upust swojemu niezadowoleniu na oficjalnym profilu show w mediach społecznościowych.

  • Głupia decyzja. Nie rozumiem, czemu został przywrócony. Nie zasłużył.

  • Są osoby, które bardziej zasłużyły na przywrócenie do programu…

  • Michał totalnie zmarnował szansę.

  • To chyba jakiś żart.

  • Niee… Kolejna zła decyzja.

  • Może i nie powinien odpaść, ale też trochę zmarnowana szansa przywrócenia.

  • Najgorsza decyzja sezonu.

Zgadzacie się z jurorem? Zobaczcie odważną sesję w naszej galerii!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Filip Zabielski - fot. YouTube @FilipZabielski14

Filip Zabielski łączony z aferą Pandora Gate? Wydał oświadczenie. „Prawdopodobnie zaraz będziecie mogli podziwiać mojego PYTONA”

Marcin Hakiel - fot. Instagram @marcinhakiel

Marcin Hakiel ma problemy finansowe. Małżeństwo z Kasią Cichopek zostawiło po sobie długi. „2.5 MILIONA to kredyt”