w

Zwyciężczyni „Top Model” zapozowała bez ubrań. Pokazała biust i pośladki. Fani są zachwyceni. „Ideał” [ZDJĘCIA]

fot. Instagram

Dominika Wysocka opublikowała na Instagramie odważne zdjęcie, które sprawiło, że jej obserwujący wprost oszaleli. Zwyciężczyni 10. edycji programu „Top Model” zrzuciła ubrania na środku szczerego pola i podkreśliła swoją sylwetkę.

Dominika Wysocka zyskała popularność dzięki udziałowi w dziesiątej edycji programu „Top Model”. Modelka zachwyciła zarówno widzów, jak i jurorów, tym samym zwyciężając w programie. W finale pokonała Julię Sobczyńską i Nicole Akonchong, ale nie zaowocowało to złymi stosunkami między dziewczynami, które obecnie się przyjaźnią.

Od czasu swojego zwycięstwa Dominika rozkręciła karierę i zyskała wiele kontraktów oraz współprac z markami. Modelka efektami pracy oraz swoim życiem prywatnym dzieli się z fanami na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 100 tysięcy osób.

Dominika Wysocka zapozowała bez ubrań

Dominika Wysocka świetnie zdaje sobie sprawę z tego, jak wprawić w zachwyt swoich obserwujących. Modelka opublikowała wyjątkowo odważne zdjęcie, na którym pozuje bez ubrań.

Modelka stoi w polu w samych butach, a jej ciało zasłania jedynie zarzucony żółty szal. Cała fotografia ma wyjątkowy klimat i kolorystykę, a komentujący oszaleli na punkcie Dominiki.

„Petarda”
– „Boże jaka piękna”
– „Ideał”
– „Ślicznie”
– „Cudne ciało”
– czytamy pod zdjęciem.

Źródło: Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Karolina Korwin Piotrowska miażdży modlącą się na klęczkach w Jerozolimie Cichopek. „Bozia lubi to…”

Danuta Martyniuk poluje na kolejny dodatek do swojej kolekcji luksusowych torebek. „To jest swego rodzaju lokata pieniędzy”