w

DramatDramat SuperSuper HahaHaha

Karolina Korwin Piotrowska miażdży modlącą się na klęczkach w Jerozolimie Cichopek. „Bozia lubi to…”

fot. Instagram / AKPA

Katarzyna Cichopek kilka dni temu poinformowała, że z okazji swoich 40. urodzin odbywa podróż do Ziemi Świętej. Prezenterka swój pobyt w Jerozolimie uwieczniła na Instagramie, gdzie wrzuciła zdjęcie, na którym widać, jak modli się na klęczkach. Nie spodobało się to Karolinie Korwin Piotrowskiej.

Od kilku dni o Katarzynie Cichopek jest bardzo głośno. Prowadząca „Pytanie na śniadanie” najpierw wstawiła zdjęcia przedstawiające jej „biblijną czterdziestkę”, a następnie zdradziła, kim jest jej nowy ukochany.

„Biblijne „40 dni” to symboliczny okres kłopotów i trudności. Moją czterdziestkę postanowiłam spędzić właśnie w Ziemi Świętej, w Jerozolimie, by dziękować za czas trudów i kłopotów, za miłość najbliższych i Wasze wsparcie oraz prosząc o naukę i błogosławieństwa na dalsze życie jako kobieta, córka i matka” – pisała celebrytka na swoim Instagramie.

Fotografie z Jerozolimy opublikowane przez Cichopek podzieliły fanów. Część osób podziwia to, że publicznie podkreśla swoją wiarę, ale dla większości internautów kadry, na których prezenterka klęczy podczas modeł lub też całuje ołtarze, są zbyt intymne, aby trafiały do sieci.

Karolina Korwin Piotrowska krytykuje Katarzynę Cichopek

Wśród osób, którym nie spodobało się wystawianie na pokaz prywatnych scen z życia Katarzyny Cichopek, znalazła się między innymi Karolina Korwin Piotrowska, która jest znana ze swoich komentarzy dotyczących polskiego show-biznesu.

Korwin Piotrowska stwierdziła, że choć miłość powinna być najważniejsza dla osoby wierzącej, stacja, w której pracuje Katarzyna Cichopek, znana jest z nienawistnego podejścia do niektórych grup społecznych.

„Pamiętaj, zawsze, gdy się modlisz, daj zdjęcie na IG. Bozia lubi to. Bo lajki są najważniejsze, no i miłość. Szczególnie gdy pracuje się w stacji, która za pieniądze podatników od lat chamsko szczuje na wszelkie „inności” jak LGBT, in vitro, inne kolory skóry, wyznania. Brawo. Miłość jest najważniejsza. Kurde, zawsze, gdy myślę, że jest już dno, polski szołbiz puka od spodu…” – stwierdziła Karolina Korwin Piotrowska.

Zgadzacie się?

Źródło: Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Izabela Macudzińska z „Królowych Życia” opowiada o powiększaniu piersi. „Biust opadł, zrobiły się uszy jamnika”

Zwyciężczyni „Top Model” zapozowała bez ubrań. Pokazała biust i pośladki. Fani są zachwyceni. „Ideał” [ZDJĘCIA]