w

Magdalena Lamparska już nie jest blondynką! Nowy kolor i modne cięcie zupełnie ją odmieniły. To naprawdę ona?!

Magdalena Lamparska - fot. Instagram @magdalamparska
Magdalena Lamparska - fot. Instagram @magdalamparska

Kobieta zmienną jest, a już zwłaszcza aktorka. Magdalena Lamparska przeszła niebywałą metamorfozę. Po jej blond włosach nie pozostał nawet ślad. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy.

Magdalena Lamparska to popularna aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna, a także utalentowana wokalistka. W przeszłości występowała z Chórem Fantazja w Słupsku, z którym aż trzy razy zdobyła Grand Prix w Ogólnopolskim Konkursie Chórów a capella w Bydgoszczy. W przeszłości interesowała się także modą i realizowała jako modelka.

Aktorka debiutowała na szklanym ekranie w 2007 roku, rolą Małgosi w filmie Jutro idziemy do kina. Od tamtego momentu jej kariera zaczęła nabierać tempa. Widzowie mogą ją kojarzyć z takich produkcji jak W rymie serca, Jak pokochałam gangstera i serii 365 dni. Prywatnie jest żoną podróżnika Bartka Osumka, z którym doczekała się dwojga dzieci: syna Tymoteusza i córki Mili Magdaleny.

Magdalena Lamparska zmieniła fryzurę

Magdalena od początku kariery nie ingerowała szczególnie w swój wygląd i kojarzona była z burzą blond włosów. Postanowiła jednak zaszaleć i przeszła ogromną metamorfozę. Nie tylko skróciła pukle i zrobiła sobie grzywkę, ale i przefarbowała je na brąz. W nowym wydaniu wygląda jak zupełnie inna osoba!

W komentarzu pod postem Lamparska zdradziła, że na tak odważną koloryzację zdecydowała się po tym, jak otrzymała nową rolę.

Nowa rola. Czas na zmiany […]! – napisała.

Nie wszyscy internauci są zachwyceni efektem końcowym. Część z nich twierdzi, że ładnemu we wszystkim ładnie, ale niektórzy uważają, że aktorka zdecydowanie lepiej wyglądała w blondzie.

  • W jasnym zdecydowanie lepiej.
  • Pani Magdo! Czy w blondzie, czy w brązie wygląda Pani super!
  • Ale super w tym kolorze.
  • Pięknie!
  • Rewelacja!
  • Piękny kolor na jesienne dni. Pasuje idealnie.
  • Wow, extra!
  • Kocham w każdym wydaniu!
  • Świetny look.

A wy co sądzicie o tej metamorfozie? Jesteście ciekawi, jaką rolę dostała Magdalena Lamparska?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Pola Wiśniewska - fot. Instagram @wisniewska_pola

Pola Wiśniewska zdradziła, dlaczego nie pokazuje w sieci zdjęć starszych dzieci. „Słyszałam, że się ich wstydzę”

Stanisław Radwan nie żyje, Dorota Segda - fot. AKPA

Pogrzeb męża Doroty Segdy. W ostatnim pożegnaniu uczestniczyły dawno niewidziane gwiazdy. Grabowski, Kondrat, Dymna (FOTO)