w

SuperSuper

Agnieszka Chylińska zszokowała fanów nową fryzurą i GRZYWKĄ! W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliście. „Fenomenalnie”

Agnieszka Chylińska - fot. screenshot YouTube @MagazynVivaPL
Agnieszka Chylińska - fot. screenshot YouTube @MagazynVivaPL

Agnieszka Chylińska wraz z nadejściem wiosny postanowiła wprowadzić sporą zmianę w wyglądzie. Nie dość, że ścięła włosy, to jeszcze zrobiła sobie grzywkę. Wygląda jak zupełnie inne osoba.

Agnieszka Chylińska to wokalistka, która na początku kariery kojarzona była wyłącznie z grupą O.N.A. Po latach sukcesów poczuła, że to najwyższa pora, by postawić na siebie i od 2009 roku występuje jako solistka. Od tamtego czasu nagrała cztery albumy: Modern Rocking (2009), Forever Child (2016), Pink Punk (2018) i Never Ending Sorry (2022), przy czym trzy z nich znalazły się na 1. miejscu polskiej listy sprzedaży OLiS.

Na pierwszy rzut oka można odnieść wrażenie, że Agnieszka jest niezwykle silną, stanowczą i zadziorną kobietą, ale na przestrzeni lat wielokrotnie udowadniała, że potrafi być również czuła i wrażliwa, a prywatnie jest też świetną mamą. Mimo to ma butny charakter i od dziecka lubi stawiać na swoim, przez co nie raz popadła w problemy.

Od samego początku walczyłam o swoje. Trochę na przekór. Ja pochodzę z domu, tata historyk oraz mama nauczycielka. Kiedy prosili — załóż czapkę, to ja nie zakładałam. I z takim nastawieniem weszłam też we wczesną dorosłość. Myślę, że to „niezakładanie czapki” czasami przysparzało mi bardzo dużo kłopotów — powiedziała w rozmowie z Onetem.

Ten jej buntowniczy charakter doskonale widać na zewnątrz. Nie ulega trendom, nie podąża śladami koleżanek z branży i prawdziwą rzadkością jest, by zobaczyć ją w szpilkach. Z kolei bardzo chętnie eksperymentuje ze swoim wyglądem, co doskonale widać na najnowszym zdjęciu.

Agnieszka Chylińska ma nową fryzurę. Jak wygląda?

Na początku kariery Agnieszka miała długie, czarne włosy, które niejako stały się jej wizytówką. Na przestrzeni lat wielokrotnie eksperymentowała ze swoim wyglądem. Na jej ciele przybywało tatuaży, zapuszczała i ścinała włosy, a także farbowała je na rozmaite, często bardzo odważne, kolory. Gdy w końcu zdecydowała się na ostre cięcie, fani wprost zakochali się w nowym obliczu Chylińskiej.

Wraz z nadejściem wiosny, wokalistka zapragnęła zmian i w tym celu odwiedziła fryzjera. To, co wyczarował na jej głowie, odebrało internautom mowę. Przez zimę blond pasma bardzo jej odrosły, więc najczęściej zaczesywała je do góry. Podczas ostatniej metamorfozy stylista nie tylko mocno wycieniował jej końce, ale i zrobił krótką, prostą grzywkę, dzięki której wygląda jak zupełnie inna osoba. Nowe uczesanie zdaje się idealnie dopełniać wizerunek wytatuowanej piosenkarki. Dodaje jej charakteru, ale przy tym zdaje się, że odejmuje lat.

Internauci są pod ogromnym wrażeniem metamorfozy Chylińskiej:

  • Ekstra fryzura.
  • Pani Agnieszko, fenomenalnie pasuje ta fryzura.
  • Czadowa fryzura.
  • Królowo, nawet nie wiesz jak Ci pasuje tą fryzura.
  • Fryzurka sztos.
  • Ma pani cudowne włosy.
  • Boski fryz!

A wy co sądzicie o nowej fryzurze Agnieszki? Zmiana na plus?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Beata Kozidrak - fot. Instagram @beatakozidrak

Beata Kozidrak rozgadała się na temat partnera i ZARĘCZYN. „Jestem kochana i kocham”

Krzysztof Jackowski - fot. screenshot Youtube @jasnowidzkrzysztofjackowsk5312

Jasnowidz Jackowski mówi o maturze 2023. Przewidział, jakie będą pytania! „Z tym wszyscy będą mieli największy problem”