w

Halina Mlynkova odważnie eksperymentuje ze swoim wyglądem. Postawiła na mocne i modne cięcie! Tak krótkich włosów jeszcze nie miała

Halina Mlynkova - fot. Instagram @halinamlynkova
Halina Mlynkova - fot. Instagram @halinamlynkova

Halina Mlynkova przyzwyczaiła swoich fanów do tego, że nosi blond włosy, które od czasu do czasu skraca. Tym razem jednak zaszalała i postawiła na modne, krótkie cięcie. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy. Co na to fani?

Halina Mlynkova to popularna wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Popularność zyskała dzięki zespołowi Brathanki, z którym występowała na scenie przez pięć lat. W tym krótkim czasie nagrała z grupą dwa albumy, które podbiły rynek muzyczny. Wylansowała takie przeboje jak Czerwone korale, Gdzie ten, który powie mi i Siebie dam po ślubie. Choć wielu znawców branży muzycznej wróżyło muzykom ogromny sukces, wokalistka w 2003 roku podjęła decyzję o rozpoczęciu kariery solowej.

Mimo upływu czasu Halina ani myśli, by zwalniać tempa. Regularnie koncertuje, a do niedawna była jedną z gwiazd stacji TVP i uświetniała swoją obecność największe wydarzenia organizowane przez publicznego nadawcę. Ostatnio w tej kwestii mogło się coś zmienić, ponieważ oficjalnie ogłosiła, że zamiast na koncert Murem za polskim mundurem, wybiera się na premierę filmu Zielona granica, który był krytykowany przez rządzącą partię.

Halina Mlynkova zmieniła fryzurę. Postawiła na mocne cięcie

Być może fakt, że dała wyraz swoim poglądom, które nie do końca zgadzają się z polityką TVP, był zapowiedzią wielkich zmian w jej życiu zawodowym. Sporo zaryzykowała publikacją tak śmiałą deklarację w mediach społecznościowych, ponieważ wielu fanów się od niej odwróciło. Mimo to zdaje się pozostawać niezrażona tą sytuacją i śmiało kroczy do przodu.

W środę na swoim profilu na Instagramie Mlynkova pochwaliła się, że przeszła odważną metamorfozę. Opublikowała ujęcie, na którym zaprezentowała nowe uczesanie i podpisała je krótko: Zmiany. Na przestrzeni lat wszyscy przyzwyczaili się do jej długich blond włosów, lecz ostatnio można było zauważyć, że coraz odważniej eksperymentuje ze swoim wyglądem. Najpierw skróciła pukle do ramion, później mniej więcej do połowy szyi, a teraz przycięła je na wysokości ust!

Internauci mają mieszane odczucia co do tej przemiany. Zdecydowana większość z nich uważa, że lepiej wyglądała w długich włosach.

  • Zdecydowanie lepiej Pani w długich włosach. Nie jest źle, ale w długich ładniej.
  • Zdecydowanie długie.
  • Do fryzury Annie Lenox jeden krok.
  • Super. Przy dłuższych było widać, że konieczne jest cięcie. Teraz stylowo, nowocześnie i jakość włosów fajna.
  • W długich lepiej.
  • Zdecydowanie lepiej w długich. Młodziej.
  • Ale dramat.
  • Pięknie!
  • Doskonale.

A wy jak oceniacie metamorfozę Haliny Mlynkovej?

Halina Mlynkova - fot. screenshot Instagram @halinamlynkova
Halina Mlynkova – fot. screenshot Instagram @halinamlynkova
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Magda Gessler, Piotr Adamczyk - Piętka Mieszko, Wojtalewicz Jarosław/AKPA

Magda Gessler wróciła wspomnieniami do płomiennego romansu z Piotrem Adamczykiem. „Ja mu ZAWSZE WYBACZAŁAM”

Maja Bohosiewicz - fot. Instagram @majabohosiewicz

Maja Bohosiewicz rozgadała się na temat zdrowia psychicznego. Dochodzi do siebie „pod czujnym okiem profesora psychiatrii”