w

Julia Wieniawa obcięła włosy! To cięcie wymagało od niej ogromnej odwagi. „Tak KRÓTKO jeszcze nie było”

Julia Wieniawa - fot. Instagram @juliawieniawa
Julia Wieniawa - fot. Instagram @juliawieniawa

Julia Wieniawa ostatnio cieszy się ogromnym zainteresowaniem prasy i fanów. Nie dość, że została jurorką Mam Talent!, to teraz przeszła niebywałą metamorfozę. Po jej długich włosach nie pozostał nawet ślad. Jak wygląda?

Julia Wieniawa od lat cieszy się mianem jednej z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Ogromną sympatię widzów zdobyła dzięki serialowi Rodzinka.pl, po którym jej kariera zaczęła nabierać tempa. Nie tylko grywała w popularnych produkcjach telewizyjnych, ale i kinowych. Na kartach historii polskiej kinematografii zapisała się dzięki głównej roli w pierwszym polskim horrorze pt. W lesie dziś nie zaśnie nikt. Mimo że format zebrał mieszane oceny, doczekał się kontynuacji, ale już z nieco zmienioną obsadą.

Aktualnie 24-latka skupia się nie tylko na aktorstwie, ale i na muzyce. Ten rok zdaje się należeć do niej, ponieważ obfituje w nowe zawodowe wyzwania. Nie tylko nagrała kilka singli, ale też pojawiła się na kilku koncertach. Ostatnio mogliśmy zobaczyć ją na Top of the Top Sopot Festival. Oprócz tego została jurorką Mam Talent!, co jak się okazuje, było daleko poza sferą jej marzeń. Choć pomysł ten spotkał się z chłodnym przyjęciem, nie kryła swojej ekscytacji, a nawet mogła liczyć na wsparcie nowej dyrektor programowej TVN, Lidii Kazen, która podkreśliła, iż decyzja ta była przemyślana, a Julii nie można odmówić talentu.

Julia Wieniawa obcięła włosy! Jak teraz wygląda?

Właśnie okazało się, że to nie koniec wyzwań, którym Wieniawa będzie musiała stawić czoła w najbliższym czasie. W najnowszym wpisie opublikowanym na Instagramie zdradziła, że wkrótce rozpoczyna pracę na planie zdjęciowym nowego filmu. Choć zdjęcia jeszcze nie ruszyły, to już teraz musiała przejść prawdziwą metamorfozę. Na potrzeby nowej roli, musiała skrócić włosy, lecz nie mamy tu na myśli standardowego podcięcia końcówek, a radykalne cięcie.

Jak Wam się podobam w nowej odsłonie? Tak krótko jeszcze nie było.
Ścięcie włosów zostało zrobione na potrzeby nowego filmu, na którego plan wchodzę już niebawem […].

Na razie nie może jeszcze zdradzić o jakiej produkcji mowa, ale zapewniła, że będzie informować fanów na bieżąco. Wiadomo tylko, że już wkrótce zobaczymy ją w zupełnie nowej odsłonie. Efekty metamorfozy, jak i samą wizytę w salonie fryzjerskim zrelacjonowała na Instagramie.

Pod nagraniem cały czas pojawiają się nowe komentarze. Internauci są zachwyceni efektem końcowym przemiany i zasypują aktorkę mnóstwem komplementów.

  • Maffashion: Tak!
  • Paulina Krupińska-Karpiel: Mega!
  • Małgorzata Socha: Super.
  • Tobie we wszystkim jest ładnie.
  • Uważam, że to jest Twoja długość! Totalny sztos!
  • Ładnemu we wszystkim ładnie.
  • Sztos!
  • No teraz to Mamy się nie wyprzesz.

Myślicie, że po tych wpisach zacznie regularnie obcinać włosy na krótko? Pasuje jej taka długość?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Antoni Królikowski - fot. Gałązka/AKPA

Antoni Królikowski odpowie przed sądem za jazdę autem pod wpływem środków odurzających. Wiadomo, co mu za to grozi

Małgorzata Rozenek - fot. AKPA

Małgorzata Rozenek w końcu zdradziła, co się stało z Francescą. Jej ukochany psiak nagle zniknął. „Za każdym razem pęka mi serce”