w

Marcin Prokop szczerze o współpracy z Julią Wieniawą w nowej edycji „Mam talent!”. Jego słowa mogą zaskoczyć

Marcin Prokop, Julia Wieniawa - fot. Podlewski/AKPA fot. Instagram @juliawieniawa
Marcin Prokop, Julia Wieniawa - fot. Podlewski/AKPA fot. Instagram @juliawieniawa

Nowa edycja Mam talent! zbliża się wielkimi krokami. W nowym składzie jury są Marcin Prokop, Julia Wieniawa i Agnieszka Chylińska. Prezenter, który do tej pory występował w roli prowadzącego show, zdradził, co myśli o nowej koleżance z pracy.

Marcin Prokop to jeden z najbardziej lubianych prezenterów telewizji TVN. Można go oglądać w porannym programie Dzień Dobry TVN, który współprowadzi z Dorotą Wellman. Wielu widzów kojarzy go również z Mam talent!. Występował w roli prowadzącego przez czternaście edycji. Wcześniej towarzyszył mu w tym Szymon Hołownia, ale z czasem zrezygnował z kariery w branży rozrywkowej na rzecz polityki. Teraz na Prokopa również czekają zmiany. Niedawno stracił program Lego Masters, a teraz zamiast prowadzić Mam talent, zasiądzie w jury w towarzystwie Agnieszki Chylińskiej i Julii Wieniawy.

Marcin Prokop szczerze o Julii Wieniawie

Nowa edycja Mam talent! będzie miała premierę wiosną tego roku. W ostatnim wywiadzie Marcin Prokop wypowiedział się na temat programu. Zdradził, że chce być osobą, która sprzyja uczestnikom. Nie będzie ostro ich oceniał, a raczej próbował w każdym dostrzec coś wyjątkowego.

Wewnętrznie jestem podekscytowany jak 16-letnia dziewczyna, która właśnie zobaczyła na żywo New Kids on the Block – powiedział.

W tej samej rozmowie zdradził, jakie ma nastawienie do współpracy z Julią Wieniawą, młodą aktorką, która podbija show-biznes.

Julce nie trzeba nic radzić, to jest tygrysica show-biznesu. To jest dziewczyna, która idzie po swoje już od lat, robi swoją karierę i dokładnie wie, jak należy postępować, żeby osiągać swoje cele, więc nie będę tym starszym panem, który będzie jej mansplainował [udzielał nieproszonych rad – przyp.red.] rzeczywistość – powiedział.

Prokop uważa, że pomimo dwóch dekad doświadczenia, on również może się wiele nauczyć od młodszej koleżanki.

Myślę, że ja mogę się od niej sporo nauczyć, bo to ona zna dobrze tę młodą publiczność i jak dotrzeć do serc tych wszystkich nastolatków, którzy tam siedzą – stwierdził.

Czekacie na nową edycję Mam talent?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy od 8 do 14 stycznia 2024 dla wszystkich znaków zodiaku. Co nas czeka w najbliższych dniach?

Margot Robbie, Jo Koy, Cillian Murphy - fot. YouTube screenshot @NowThisNews

Złote Globy 2024 już za nami! Znamy tegorocznych zwycięzców. Kto otrzymał statuetkę?