w ,

Marcin Prokop stracił program w TVN! Stacja podjęła trudną decyzję

Marcin Prokop - Gałązka/AKPA
Marcin Prokop - Gałązka/AKPA

Marcin Prokop od lat jest ulubieńcem widzów, lecz teraz będzie pojawiał się na antenie TVN zdecydowanie rzadziej. Jak informują media, stracił program. Fani Lego Masters będą zawiedzeni.

Marcin Prokop to jeden z najbardziej lubianych prezenterów telewizji TVN. Na początku miał na siebie jednak inny plan — przez trzy miesiące pracował w jednym z banków, lecz został z niego zwolniony. Wtedy postanowił spróbować swoich sił w dziennikarstwie. Na początku pisał artykuł dla kilku popularnych czasopism, ale błyskawicznie wspinał się po szczeblach kariery. Już w 2002 roku został dyrektorem generalnym Wydawnictwa Machina Press, oraz szefem merytoryczno-tekstowym w tygodniku Gala.

Nieodłącznym towarzyszem Prokopa jest Dorota Wellman. Ich drogi przecięły się blisko 20 lat temu, jeszcze w czasach, gdy pracowali dla Telewizji Polskiej. Stworzyli uwielbiany przez widzów duet prowadzących w Pytaniu na śniadanie, a następnie przenieśli się do Grupy TVN, by tam współprowadzić Dzień dobry TVN. Na przestrzeni tych dwóch dekad oboje rozwinęli skrzydła i stali się cenionymi członkami stacji, bowiem na każdym kroku udowadniają, że odnajdą się w każdych warunkach. Niestety teraz media obiegł przykre wieści.

Marcin Prokop stracił program w TVN. Już nie zobaczymy Lego Masters

Marcin nie tylko regularnie pojawia się w śniadaniówce, ale też w innych formatach. Od kilku lat prowadził program Lego Masters, w którym można było oglądać zmagania miłośników popularnych klocków konstrukcyjnych. Do tej pory stacja wyemitowała cztery edycje i jak właśnie przekazał portal Show News, TVN nie zamierza nagrywać kolejnej.

Stacja nie planuje realizacji kolejnej edycji show — czytamy.

Ta informacja z pewnością sprawi zawód miłośnikom programu i fanom Prokopa. Na szczęście dla tych drugich mamy dobre wieści – już wkrótce zobaczymy dziennikarza w nowej edycji Mam talent!, w której tym razem będzie miał okazję sprawdzić się jako juror. Jesteście ciekawi jak sobie poradzi?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Shannen Doherty - fot. Instagram @theshando

Stan walczącej z nowotworem Shannen Doherty się pogarsza. Aktorka informuje o kolejnych przerzutach. „Nie mam jeszcze dość życia”

Anna Lewandowska - fot. Instagram @annalewandowska

Lewandowska w czołówce NAJBOGATSZYCH WAGs! Majątkiem przewyższa nawet partnerkę Cristiano Ronaldo. Jej zarobki zwalają z nóg