w

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki ROZSTALI SIĘ! Po pytaniu dziennikarza aktorka z trudem opanowała wzruszenie

Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki - fot. Instagram @nikodamn
Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki - fot. Instagram @nikodamn

Plotki okazały się prawdą. Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki już nie są parą. O rozstaniu pary głośno było już od jakiegoś czasu. Aktorka z trudem potwierdziła krążące na ich temat pogłoski.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki na początku przyjaźnili się ze sobą, lecz w krótkim czasie łączące ich uczucie przerodziło się w coś silniejszego i postanowili dać sobie szansę. Stworzyli jedną z najpiękniejszych i najpopularniejszych par w polskim show-biznesie i w mig doczekali się grona fanów. Internauci gorąco kibicowali ich relacji, której rozwój mogli obserwować za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Zakochani wybrali się na spontaniczną wyprawę po Europie, a niedługo po tym Julia w wywiadzie dla Pomponika powiedziała, że przekonała się o tym, iż może mu bezgranicznie ufać. Niedługo po tym zamieszkali razem i adoptowali psa. Z pozoru świetnie im się układało, ale około 1,5 roku temu przeszli pierwszy poważny kryzys, który zaowocował rozstaniem. Gdy tracono nadzieję na pojednanie, okazało się, że dali sobie drugą szansę, ale tym razem było im trudniej pielęgnować uczucie.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki rozstali się

Plany na wspólną przyszłość pokrzyżował wyjazd Rozbickiego do Stanów Zjednoczonych, gdzie szlifuje talent aktorski. Co chwilę pojawiały się plotki świadczące o tym, że nie jest już z Julią, które poniekąd sam podgrzewał, wrzucając do sieci zdjęcia w towarzystwie koleżanek. Ciężko było również znaleźć dowody na to, że się widują.

Kilka tygodni temu tabloidy zaczęły informować, że Wieniawie coraz bardziej doskwiera samotność. Informator Super Expressu wyznał, iż potrzebuje bliskości, której obecnie nie może otrzymać od partnera.

Dla Julii związek na odległość kompletnie się nie sprawdza. Jest osobą, która wymaga dużo uczucia i atencji, ale też fizycznej bliskości, a tego nie dostaje. Jak sama twierdzi, w zasadzie są już tylko przyjaciółmi.

Okazja do potwierdzenia tych rewelacji nadarzyła się na Gali Gwiazd Plejady. Reporter Pomponika zapytał aktorkę wprost, czy krążące plotki i teorie spiskowe o rozstaniu z Rozbickim są prawdą.

Chyba to prawda

– odpowiedziała wyraźnie zmieszana.

Dopytał więc, czy znowu jest singielką. Widać, że to dla niej trudny temat, ponieważ z trudem powstrzymywała emocje.

No tak

– odparła wzruszona.

Reporter przytulił ją na pocieszenie i od razu uciął rozmowę, widząc, jak wiele kosztuje ją mówienie o eks partnerze. Wierzyliście, że uda im się przetrwać rozłąkę?

Bądź na bieżąco z nowinkami ze świata show-biznesu i zaobserwuj nasze profile w mediach społecznościowych. Pantofelek.pl jest na Facebooku, Instagramie, Threads, TikToku, Twitterze i YouTube. Jeżeli nie chcesz niczego przegapić, koniecznie zostaw obserwację w Google News.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Eva Tiamat Medusa - fot. Instagram @dragonladymedusa

61-letnia Amerykanka usunęła uszy oraz nos i została SMOCZYCĄ! Na swoją przemianę wydała 300 tysięcy złotych. Kim jest Eva Tiamat Medusa?

Nie żyje Barbara Sienkiewicz - fot. YouTube @SuperExpressOfficial

Dobre wieści w sprawie Barbary Sienkiewicz. Odnaleziono testament i spadkobierczynię! Wiadomo, czy zajmie się jej dziećmi