w ,

Zmiany w „Mam talent”! Foremniak i Kliment żegnają się z posadami. Będzie dwóch nowych jurorów! Jednym z nich… JULIA WIENIAWA

Julia Wieniawa, Jan Kliment, Małgorzata Foremniak - fot. AKPA
Julia Wieniawa, Jan Kliment, Małgorzata Foremniak - fot. AKPA

Okres letni to czas wielkich zmian w stacjach telewizyjnych, ale to, co dzieje się w tym roku to prawdziwe szaleństwo. Właśnie wyszło na jaw, że z Mam talent żegnają się Małgorzata Foremniak i Jan Kliment. Ich miejsce zajmą nowe gwiazdy. Aż trudno uwierzyć, kogo zobaczymy na fotelach jurorów!

Mam talent! to popularne talent show, które debiutowało na antenie TVN 13 września 2008 roku. Mimo że w przeszłości na krótko zdjęto je z anteny, po dwuletniej przerwie ponownie mogliśmy podziwiać rozmaite talenty uczestników nie tylko z Polski, ale i zagranicy. Format od początku cieszy się dużym zainteresowaniem wśród widzów z uwagi na ciekawą i nietypową jak dotąd tematykę.

Z produkcją związanych było wiele gwiazd. W pierwszej edycji w fotelach jurorów zasiedli Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Kuba Wojewódzki, którzy w niezmienionym składzie realizowali swoje zadania przez trzy edycje. Później miejsce showmana na krótko zajął Robert Kozyra i Agustin Egurrola, a w 13. i 14. odsłonie talent show występy oceniał Jan Kliment. Choć obsada Mam talent! zmieniała się kilkukrotnie, nie było to nic spektakularnego. Okazuje się, że do czasu, bowiem teraz produkcja postanowiła zrewolucjonizować format.

Zmiany w Mam talent. Małgorzata Foremniak i Jan Kliment zwolnieni!

Nic nie wskazywało na to, że Mam talent przejdzie gruntowną zmianę, ale jak się okazuje, produkcja wszystko utrzymywała w tajemnicy. W sobotni poranek na oficjalnym profilu programu pojawiło się oświadczenie, z którego dowiadujemy się, że w 15. sezonie nie zobaczymy Małgorzaty Foremniak i Janka Klimenta! Ta informacja może wstrząsnąć widzami, tym bardziej że aktorka była związana z talent show od pierwszej edycji.

Wkrótce rozpoczniemy przygotowania do kolejnej edycji „Mam Talent”, a tym samym poszukiwania najzdolniejszych ludzi w naszym kraju. W 15. sezonie nadejdzie czas na zmiany. Małgosia Foremniak oraz Jan Kliment rozstaną się z rolami jurorów. Gosiu, Janku, dziękujemy Wam za Wasze zaangażowanie, doświadczenie i wrażliwość, dzięki którym scena naszego programu była tak wyjątkowym miejscem. Jesteśmy wdzięczni za czas spędzony z Wami w „Mam Talent”, trzymamy kciuki za to, co przed Wami i życzymy Wam samych sukcesów

Zapewniono, że zarówno Foremniak jak i Kliment nie zostaną bez pracy i już wkrótce zobaczymy ich w nowych projektach, które mają wiele wspólnego z ich pracą. Małgorzata będzie realizować się aktorsko, a Janek będzie wspierał choreografa.

Nasze drogi jednak się nie rozchodzą. Z Gosią już niebawem spotkamy się w nowym projekcie fabularnym, który z pewnością będzie dużą niespodzianką dla naszych widzów. Będziemy również śledzić dalsze kroki w karierze Janka, który równocześnie będzie wspierał nas choreograficznie w nowych projektach — czytamy.

Choć zazwyczaj producenci do ostatniej chwili utrzymują w tajemnicy, kto nowy dołączy do formatu, tym razem ujawniono nazwiska z dużym wyprzedzeniem i tu czeka na wszystkich ogromne zaskoczenie.

W 15. edycji show do grona jurorskiego dołączy Julia Wieniawa – wszechstronna artystka młodego pokolenia. W nowej roli sprawdzi się także Marcin Prokop, znany widzom jako prowadzący „Mam Talent”. Razem z Agnieszką Chylińską i Julią Wieniawą, oceni występy utalentowanych uczestników. Najnowsza edycja „Mam Talent!” pojawi się na antenie TVN już w przyszłym roku. Trwają castingi na prowadzących show, a o efektach poinformujemy Was niebawem! Do zobaczenia przed telewizorami!

Trzeba przyznać, że aż trudno w to uwierzyć, ale już wkrótce, po 14. sezonach (!), Marcin Prokop będzie miał okazję sprawdzić się w nowej roli. Sporym zaskoczeniem jest też fakt, że występy uczestników będzie oceniać Julia Wieniawa. Sama jest kobietą wielu talentów, więc kto wie, może uda jej się wyłowić spośród tłumów prawdziwy diament.

Z oświadczenia wynika, że z posadą pożegnał się również Michał Kempa, który był w obsadzie przez dwie edycje. Jak myślicie, który duet najlepiej sprawdziłby się w roli prowadzących?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Edyta Pazura, Margaret Qualley - fot. screenshot Instagram @edyta_pazura, YouTube @sephorabrasil

Edyta Pazura w ogniu krytyki. Internauci oskarżyli ją o PLAGIAT reklamy znanej marki! Teraz się tłumaczy. Przekonująco? (WIDEO)

Aleksandra Grysz, Małgorzata Tomaszewska - fot. Instagram @aleksandragrysz, Gałązka/AKPA

Aleksandra Grysz z „PnŚ” straciła ciążę. Miała rodzić w podobnym terminie co Tomaszewska. „To był bardzo trudny czas, nadal jest”