w ,

Julia Wieniawa dołączyła do jury „Mam Talent”. Tak skomentowała zawodowy sukces. „Wciąż nie mogę uwierzyć”

Julia Wieniawa - fot. AKPA
Julia Wieniawa - fot. AKPA

W sobotni poranek media obiegła informacja o ogromnych zmianach w Mam Talent. Z programem pożegnało się aż dwóch jurorów, a ich miejsce zajmą Marcin Prokop i Julia Wieniawa. Aktorka już skomentowała radosne wieści.

Program Mam Talent doczekał się prawdziwej rewolucji. W sobotni poranek produkcja ogłosiła, że z formatem żegnają się Małgorzata Foremniak, Jan Kliment, a ich miejsce w jury zajmą Marcin Prokop i Julia Wieniawa.

Wkrótce rozpoczniemy przygotowania do kolejnej edycji „Mam Talent”, a tym samym poszukiwania najzdolniejszych ludzi w naszym kraju. W 15. sezonie nadejdzie czas na zmiany. Małgosia Foremniak oraz Jan Kliment rozstaną się z rolami jurorów. Gosiu, Janku, dziękujemy Wam za Wasze zaangażowanie, doświadczenie i wrażliwość, dzięki którym scena naszego programu była tak wyjątkowym miejscem. Jesteśmy wdzięczni za czas spędzony z Wami w „Mam Talent”, trzymamy kciuki za to, co przed Wami i życzymy Wam samych sukcesów […].

[…] w 15. edycji show do grona jurorskiego dołączy Julia Wieniawa – wszechstronna artystka młodego pokolenia. W nowej roli sprawdzi się także Marcin Prokop, znany widzom jako prowadzący „Mam Talent”. Razem z Agnieszką Chylińską i Julią Wieniawą, oceni występy utalentowanych uczestników. Najnowsza edycja „Mam Talent!” pojawi się na antenie TVN już w przyszłym roku. Trwają castingi na prowadzących show, a o efektach poinformujemy Was niebawem! Do zobaczenia przed telewizorami! – czytamy w oświadczeniu opublikowanym na Instagramie.

Jak dotąd żaden ze zwolnionych jurorów nie zabrała głosu w tej sprawie, ale zrobiła to Wieniawa. Jak podsumowała zawodowy sukces?

Julia Wieniawa nową jurorką Mam Talent!

Informacja o zmianach w Mam Talent odbiła się w mediach i sieci głośnym echem. Niektórzy widzowie nie są zadowoleni z zapowiedzianych zmian, ale wielu z nich z niecierpliwością czeka na 15. edycję, by zobaczyć, jak z nowym zawodowym wyzwaniem poradzi sobie Julia. Już teraz spore grono użytkowników Instagrama twierdzi, że wniesie do talent show wiele dobrego i bardzo doceniają fakt, że jury zostanie nieco odmłodzone.

A jak na tę radosną nowinę zareagowała aktorka? Na swoim kanale nadawczym we wspomnianej wcześniej aplikacji napisała, że nawet nie marzyła o tym, by dołączyć do jury. To dla niej ogromne wyróżnienie, tym bardziej że zanim stała się popularna, często pojawiała się na widowni programu.

Nie ukrywam, że tego typu nobilitacja nawet nie była w sferze moich marzeń. Jak wrócę pamięcią do lat dziecięcych, kiedy zaczynałam swoją przygodę z teatrem, muzyką i filmem, to czasem chodziłam na widownię „Mam Talent” czy innych programów i jedynie marzyłam, by mi również kiedyś ktoś dał szansę.

Niegdyś liczyła na to, że ktoś z branży dostrzeże jej talent, dziś wierzy, że dzięki dołączeniu do programu być może będzie mogła dać szansę jakiejś innej małej, marzącej Julce.

Wciąż nie mogę uwierzyć, że teraz to ja zasiądę w jury i będę mogła przyczynić się do odkrycia wielu wspaniałych talentów i dać tym programem szansę np. jakiejś innej małej, marzącej Julce. Mam nadzieję, że stanę na wysokości zadania, bo to duża odpowiedzialność. Będę wdzięczna za Wasze szczere wsparcie na żywo, jak i to wirtualne.

Myślicie, że Julia Wieniawa sprawdzi się w roli jurorki?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Aleksandra Grysz, Małgorzata Tomaszewska - fot. Instagram @aleksandragrysz, Gałązka/AKPA

Aleksandra Grysz z „PnŚ” straciła ciążę. Miała rodzić w podobnym terminie co Tomaszewska. „To był bardzo trudny czas, nadal jest”

Krzysztof Skiba, Karolina Kempińska - fot. screenshot Instastories @karokempi

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska wzięli ŚLUB! Na liście gości nie zabrakło gwiazd. Sieć obiegły pierwsze zdjęcia (FOTO)