w

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska wzięli ŚLUB! Na liście gości nie zabrakło gwiazd. Sieć obiegły pierwsze zdjęcia (FOTO)

Krzysztof Skiba, Karolina Kempińska - fot. screenshot Instastories @karokempi
Krzysztof Skiba, Karolina Kempińska - fot. screenshot Instastories @karokempi

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska wzięli ślub! Zakochani uczcili ten wyjątkowy dzień w towarzystwie rodziny, przyjaciół i gwiazd. Jak wyglądała ceremonia? Jaką suknię wybrała panna młoda? Sprawdźcie.

Krzysztof Skiba zyskał dużą popularność dzięki grupie Big Cyc, z którą regularnie koncertował. Z czasem jednak zaczął usuwać się w cień i skupiać na innych projektach zawodowych. Nigdy nie dążył do tego, by być na świeczniku, ale wszystko zmieniło się w grudniu ubiegłego roku. To właśnie wtedy media obiegła informacja, że ma nową partnerkę, która jest od niego młodsza o 26 lat. Szybko zaczęto zastanawiać się, co z jego małżeństwem. Przypomnijmy tylko, że przez ponad trzy dekady jego żoną była Renata, lektorka łaciny i greki na Uniwersytecie Gdańskim, z którą doczekał się dwóch synów: Tymoteusza i Tytusa. Szybko wyszło na jaw, że dla nowej miłości postanowił zakończyć związek. Niedługo po tym w wywiadzie dla Gazety Wyborczej Trójmiasto wyjaśnił, że ich uczucie się wypaliło, ale mimo wszystko nie zostawił matki swoich synów z niczym.

Moje dotychczasowe małżeństwo legło w gruzach. Z Renatą to także była wielka miłość, ale po 34 latach coś się wypaliło. Mamy dwóch dorosłych synów. Zabezpieczyłem finansowo rodzinę, właściwie zostawiłem w Gdańsku cały majątek. Żonie zostawiłem spory dom, zabrałem tylko samochód, który jest mi potrzebny do pracy, i dwie walizki – wyznał.

Artysta niemal od początku podkreślał, że Karolina Kempińska jest jego muzą i mimo krótkiego stażu, ślubował jej miłość do końca swych dni. Nie rzucał słów na wiatr, ponieważ niedługo po tym, jak oficjalnie został rozwodnikiem, media obiegła informacja o planowanym przez niego ślubie.

Mamy już datę ślubu! Możemy tylko zdradzić, że odbędzie się latem, a udzieli nam go pani prezydent Łodzi, Hanna Zdanowska. Będzie pięknie i kameralnie.

Po kilku miesiącach przygotowań, w końcu nastał ten wyjątkowy dzień.

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska wzięli ślub

Skiba, przed ślubem, postanowił zadbać o siebie. Choć sporo schudł, nadprogramowe kilogramy zaczęły wracać, ale wraz z młodszą partnerką, wróciła motywacja do zmiany złych nawyków. Nim wypowiedział słowa przysięgi, przeszedł na dietę i rozpoczął treningi, dzięki którym udało mu się poprawić wygląd.

Mam młodą partnerkę, która niebawem zostanie moją żoną, więc muszę dbać o zdrowie. Jestem na diecie i ćwiczę. W ciągu miesiąca schudłem aż sześć kiloMam taki plan, żeby do wakacji zrzucić jeszcze dziesięć. Dwa lata temu schudłem trzydzieści kilo, ale potem przytyłem. Teraz liczę, że będzie inaczej — powiedział dla Twojego Imperium.

Krótko po tym Karolina udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o przygotowaniach do tego szczególnego dnia. Wyjaśniła, że niemal wszystko przygotowywała sama, a na ich ślubie będzie odbiegał od dobrze znanych wszystkim tradycji, za którymi nie przepada.

Ja chcę taki skromy ślub. Mam tylko panią florystkę, ale też dużo dekoracji sama przygotowałam. Nie będziemy mieć tradycyjnego wesela, nie będzie pierwszego tańca, nie chcemy gier weselnych, bo ja tego nie znoszę — wyznała Pomponikowi.

W końcu nadszedł długo wyczekiwany dzień. W sobotę 19 sierpnia Krzysztof Ibisz opublikował na Instastories kadry ze ślubu Skiby i Kempińskiej. Prezenter zapozował z zakochanymi do zdjęcia oraz uwiecznił moment, na którym składają sobie przysięgę. Nieco więcej ujęć pojawiło się na profilu Karoliny. Mogliśmy tam m.in. zobaczyć, jak tańczy z mężem, wysłuchać prywatnego koncertu Big Cyca oraz zauważyć, że na liście gości pojawił się również Michał Milowicz.

Warto zwrócić uwagę na stroje pary. Krzysztof postawił na klasykę – czarny garnitur i jasną koszulę. Z kolei jego wybranka włożyła piękną, białą suknię na ramiączkach z głębokim dekoltem oraz naszytymi na gorsecie i spódnicy kwiatami. Kreację dopełnił wianek oraz welon.

Zdjęcia znajdziecie w galerii poniżej. Czego życzycie nowożeńcom?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Julia Wieniawa - fot. AKPA

Julia Wieniawa dołączyła do jury „Mam Talent”. Tak skomentowała zawodowy sukces. „Wciąż nie mogę uwierzyć”

Klaudia Halejcio - fot. Instagram @klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio o wartości swojej willi. Teraz trzeba by było zapłacić za nią WIĘCEJ niż 9 milionów złotych. „Basen postawiliśmy”