w

Krzysztof Skiba się żeni! Partnerka zdradza, jak będzie wyglądał ich ślub. „Już postanowione”

Krzysztof Skiba, Karolina Kempińska - fot. Instagram @karokempi
Krzysztof Skiba, Karolina Kempińska - fot. Instagram @karokempi

Muzyk zaledwie w zeszłym roku rozpoczął nowy związek, a już planuje ślub z ukochaną. Okazuje się, że to ona ma decydujące zdanie, gdy chodzi o wygląd ceremonii. Zdradziła, jak będzie wyglądał ich wyjątkowy dzień.

Krzysztof Skiba jest znanym muzykiem, oprócz kariery solowej, wciąż także występuje z zespołem Big Cyc. Z grupą związany jest od samego początku, jej powstania w 1988 roku. Jednak to nie kariera, a jego życie prywatne są ostatnio w centrum zainteresowania.

Muzyk przez kilka dekad był mężem lektorki Uniwersytetu Gdańskiego Renaty. Para doczekała się dwóch synów, Tymoteusza i Tytusa. Jednak ich małżeństwo zakończyło się. Początkowo zdecydowali się na separację pod koniec ubiegłego roku. Rozwód otrzymali wiosną bieżącego roku. Wokalista już układa sobie życie z nową partnerką. Para planuje ślub.

Narzeczona Skiby o ślubie

Piosenkarz od pewnego czasu związany jest z fotomodelką Karoliną Kempińską. Od tego czasu Skiba mocno się zmienił, a to wszystko dzięki nowej ukochanej. Ta jest młodsza od niego o 26 lat. Para obecnie planuje ślub, który ma odbyć się już za kilka tygodni. Okazuje się, że mają już wszystko zaplanowane.

Ja chcę taki skromny ślub. Mam tylko panią florystkę, ale też dużo dekoracji sama przygotowałam. Nie będziemy mieć tradycyjnego wesela, nie będzie pierwszego tańca, nie chcemy gier weselnych, bo ja tego nie znoszę — wyznała partnerka muzyka dla Jastrząb Post.

Decydujące zdanie najwyraźniej ma panna młoda. Ta nie jest fanką tradycji, ponieważ nie chce typowego, hucznego wesela. Zdradziła również, że w menu na imprezie nie będzie mięsa. Jest ona bowiem obrończynią zwierząt. Jednak jeden element pozostaje bez zmian — ubiór państwa młodych.

To wszystkich zszokuje. Będę miała skromną sukienkę, bez żadnego dekoltu. […] To jest taka klasyczna suknia, bardzo grzeczna.

Kampińska zdecydowała się na skromną suknię ślubną, zaś jej ukochany na klasyczny garnitur. Muzyk pochwalił się elegancką stylizacją na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Katarzyna Tusk, Maria i Liliana - fot. Instagram @makelifeeasier_pl

Kasia Tusk pochwaliła się czasem z rodziną. Dziadek spędził dzień z wnuczkami! Jak one wyrosły!

Izabela Krzan - fot. screenshot Instagram @izabellakrzan

Izabella Krzan ma nową pracę! „Było na liście moich zawodowych wyzwań”. W jakiej roli się sprawdzi?