w

Krzysztof Skiba niedawno wziął ślub. Teraz mówi o rodzicielstwie. Czy planują z żoną dzieci?

Krzysztof i Karolina Skiba - fot. Instagram @karoskiba
Krzysztof i Karolina Skiba - fot. Instagram @karoskiba

Krzysztof Skiba jest jednym z najdłużej występujących na scenie polskich artystów. W jego życiu ostatnio zaszło sporo zmian. Muzyk niedawno ponownie stanął na ślubnym kobiercu. Teraz wraz z żoną zdradza, czy planują powiększyć rodzinę.

Krzysztof Skiba jest znany jako wokalista i członek grupy Big Cyc. Jakiś czas temu zaskoczył wszystkich informacją o rozwodzie. Ze swoją żoną tworzyli związek przez trzy dekady. Jednak nie czekał długo, by ponownie się związać. Ostatecznie żonę zostawił dla młodszej dziewczyny.

Muzyk związał się z 26 lat młodszą od niego kobietą. Karolina Kempińska jest modelką, a od niedawna także żoną lidera Big Cyca. Para w sierpniu wzięła huczny ślub. Teraz cieszą się swoim życiem małżeńskim i snują plany na przyszłość. Zdradzili, czy widzą w nich potomstwo.

Krzysztof Skiba z żoną o dzieciach

Muzyk przez trzydzieści lat był w związku małżeńskim. Z byłą żoną doczekali się dwóch synów — Tymoteusza i Tytusa. Po rozstaniu Skiba długo nie czekał, by ponownie stanąć na ślubnym kobiercu. Jego wybranką jest młodsza o 26 lat modelka. Para pobrała się po zaledwie kilku miesiącach bycia razem. O swoim związku nie boją się mówić otwarcie. Teraz zdradzili, czy chcą założyć własną rodzinę i mieć potomstwo.

Ja w tej dziedzinie się spełniłem, mam dwóch dorosłych synów, świetnie sobie radzą, obaj skończyli studia. Syn z doktoratem pełni funkcje wicedyrektora galerii. Drugi syn realizuje się artystycznie, ma swój zespół. Są to mężczyźni dojrzali i spełnieni. Chcemy cieszyć się szczęściem i tych dzieciaków nie będzie — powiedział muzyk dla Jastrząb Post.

Okazuje się, że świeżo upieczeni małżonkowie są zgodni w tej kwestii. Żadne z nich nie chce mieć w przyszłości dzieci. Przyznają, że mają inne plany i chcą zwyczajnie cieszyć się życiem.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Ewelina Lisowska - fot. Instagram @ewelinalisowskaofficial

Ewelina Lisowska w ogniu krytyki. Wszystko przez TEN występ. „WCALE MI NIE WSTYD!” [WIDEO]

Joanna Opozda - fot. Instagram @asiaopozda

Walka Opozdy i Królikowskiego trwa. Sąd podjął decyzję w sprawie alimentów. „Wymyślili sobie, w jaki sposób okradać 18-miesięcznego chłopca”