w

Ewelina Lisowska w ogniu krytyki. Wszystko przez TEN występ. „WCALE MI NIE WSTYD!” [WIDEO]

Ewelina Lisowska - fot. Instagram @ewelinalisowskaofficial
Ewelina Lisowska - fot. Instagram @ewelinalisowskaofficial

Ewelina Lisowska jest znaną piosenkarką. Ostatnio można ją było zobaczyć na koncercie Polskie Biesiady: Miłość. Jednak fanom nie spodobał się jej występ, ale nie o wykonanie poszło, a o sam udział. W mediach społecznościowych posypały się mocne komentarze.

Ewelina Lisowska jest popularną wokalistką. Swoją karierę rozpoczynała w 2007 roku. Od tego czasu wydała już cztery albumy studyjne, z czego dwa szybko wzbiły się na szczyt listy najchętniej kupowanych albumów w Polsce. Gwiazda wciąż chętnie występuje na scenie i jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych.

To właśnie tam ostatnio zalała ją fala hejtu. Wszystko z powodu jej wystąpienia na koncercie z cyklu Polskie Biesiady: Miłość w Chrzęsnem. Fanom nie spodobało się, że artystka wzięła udział w wydarzeniu.

Ewelina Lisowska w ogniu krytyki

Wokalistka od zawsze chętnie występowała na wydarzeniach muzycznych. Można ją było zobaczyć na takich imprezach, jak Polsat Sopot Festival 2014, TOPtrendy 2014, 51. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu czy Superjedynkach. Nie tak dawno miała wypadek, co nieco zwolniło jej karierę. Jednak powróciła ponownie na scenę na festiwal. Tym razem fanom nie spodobał się udział gwiazdy w muzycznym wydarzeniu.

Lisowska pojawiła się na scenie w trakcie koncertu Polskie Biesiady: Miłość, emitowanego przez TVP 22 września. Wśród wykonawców znaleźli się także Mariusz Kalaga, Jerzy Grzechnika, Pectus, Kasia Jarmóz czy Antek Smykiewicz. Jednak to 32-latce oberwało się najmocniej w sieci. Fani byli rozczarowani jej występem, oskarżając ją o stronnictwo polityczne.

  • Ale słabo… kasa nie śmierdzi…każda współpraca z tvp to jak kopniak tolerancji.
  • Brak kręgosłupa moralnego ? Kasa ważniejsza? WSTYD !!! TO JEST NAPLUCIE WIĘKSZOŚCI POLAKÓW W TWARZ !
  • Nie zamierzam nakręcać oglądalności propagandzie.
  • Ale masz głupie tłumaczenie powiedz wprost należę do PiSu bo kocham kasę i nie lubię dzieci bo to ma każdy co z nimi pracuje jesteś słaba dziewczyno jak cię nic nie obchodzi tylko kasa słabo.
  • Zrób sobie jeszcze na ściance zdjęcie z Mejzą i Bąkiewiczem. Powinno podbić oglądalność.

Artystka nie boi się mówić szczerze, co myśli i od czasu do czasu nawet zganić swoich fanów. Tym razem także postanowiła nie pozostawiać zarzutów i obelg bez komentarza. W mediach społecznościowych wydawała oświadczenie.

Moja praca to występy artystyczne. Nigdy nie łączyłam i nie łączę i nie będę ich wiązać z polityką. Swój głos proszę wykorzystać, idąc na wybory. Nie zamierzam wykluczać się z działań artystycznych, bo rządzi partia A czy też partia B. Zawsze ktoś będzie rządził nie tak, jak sobie tego życzymy. Ile ludzi, tyle poglądów i opinii. […] Wydaje mi się, że wykonuję dobrze swoją robotę, więc wcale mi nie wstyd — napisała na Facebooku Ewelina.

Piosenkarka przyznała, że nie wiąże swoich występów z poglądami politycznymi. Jest w tej kwestii neutralna i może wystąpić dla każdego, kto zapewni jej odpowiednie warunki. Wszystko dlatego, że stara się zawsze bezstronnie i profesjonalnie podchodzić do swojego zawodu.

Myślicie, że taki hejt to już przesada?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Małgorzata Rozenek-Majdan - fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek poleciała do Włoch na Fashion Week. Jej stylizacja została ostro skrytykowana. „Jakby się W KOŁDRĘ owinęła”

Krzysztof i Karolina Skiba - fot. Instagram @karoskiba

Krzysztof Skiba niedawno wziął ślub. Teraz mówi o rodzicielstwie. Czy planują z żoną dzieci?