w

Małgorzata Rozenek poleciała do Włoch na Fashion Week. Jej stylizacja została ostro skrytykowana. „Jakby się W KOŁDRĘ owinęła”

Małgorzata Rozenek-Majdan - fot. Instagram @m_rozenek
Małgorzata Rozenek-Majdan - fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek jest jedną z najpopularniejszych celebrytek w kraju. Wiele osób uważają ją za ikonę stylu i klasy. Jednak na ostatnim pokazie najwyraźniej coś poszło nie tak. Fanom nie spodobała się stylizacja gwiazdy. Wyglądało, jakby wyszła w kołdrze.

Małgorzata Rozenek nie jest obca w świecie mody. Nie tylko lubi brylować na wydarzeniach i ma wiele kontraktów reklamowych na swoim koncie, ale także sama prowadzi biznes. Celebrytka jest właścicielką marki odzieżowej. Fani często komplementują jej wyczucie stylu.

Jednak tym razem nie wszystkim spodobała się kreacja, jaką miała na sobie na modowym wydarzeniu. Rozenek pojawiła się w Mediolanie na Fashion Weeku w zaskakującej stylizacji. Niektórzy myśleli nawet, że zapomniała zostawić części rzeczy w samochodzie.

Małgorzata Rozenek skrytykowana przez fanów

Celebrytka znana jest ze swojego perfekcjonistycznego podejścia. Prowadziła nawet program Perfekcyjna Pani Domu. Jej stylizacje są najczęściej eleganckie, z klasą i wpisują się w najnowsze trendy. Jednak tym razem wydaje się, że zaliczyła wpadkę.

Gwiazda na pokazie mody w Mediolanie pojawiła się w zaskakującej kreacji, Miała na sobie białe spodenki i prześwitującą koszulę z ozdobnym żabotem, które połączyła z małą elegancką torebką i ciemnobeżowymi kozakami. Jednak najwięcej uwagi przykuła kurtka, którą miała na sobie. Oversizowa, puchowa narzutka w białym kolorze przypominała wręcz kołdrę. Nie umknęło to fanom, którzy skrytykowali stylizację, a przy okazji mieli przy tym niezły ubaw.

  • Fatalna stylizacja.
  • Reszta poza kołdrą jest super… Ale kołdra przegięcie.
  • Zupełnie jakby się w kołdrę owinęła.
  • Kołderka puchowa koszmarna! I do tego nieźle przeszkadzała.
  • Pani Gosiu, kołderkę zapomniała Pani zostawić na łóżku.
  • A ta kołdra przy upale to po co?
  • Okropność!
  • KOBIETA Z KOŁDRĄ : P

Co sądzicie o kreacji? Czy bez kurtki byłoby okej?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Shakira, Gerard Pique - fot. Instagram @shakira, @3gerardpique

Shakira ponownie atakuje Pique. Wydała nową piosenkę. Zdradza w niej, kto wiedział o jego romansie

Ewelina Lisowska - fot. Instagram @ewelinalisowskaofficial

Ewelina Lisowska w ogniu krytyki. Wszystko przez TEN występ. „WCALE MI NIE WSTYD!” [WIDEO]