w

Shakira ponownie atakuje Pique. Wydała nową piosenkę. Zdradza w niej, kto wiedział o jego romansie

Shakira, Gerard Pique - fot. Instagram @shakira, @3gerardpique
Shakira, Gerard Pique - fot. Instagram @shakira, @3gerardpique

Shakira od jakiegoś czasu mieszka w słonecznym Miami wraz z synami, gdzie buduje swoje życie na nowo. Jednak nie zamknęła jeszcze ostatecznie wszystkich starych spraw. Jej konflikt z byłym partnerem wciąż jest żywy. Tym razem wydała piosenkę, w której zdradza, kto wiedział o niewierności Pique.

Shakira jest jedną z najpopularniejszych latynoskich piosenkarek na świecie. Jeszcze niedawno wydawało się, że można jej tylko zazdrościć. Miała sławnego ukochanego piłkarza, dwóch ślicznych synów i wielką karierę na skalę światową. Jednak okazało się, że nie wszystko było tak piękne, jakby się mogło wydawać, a to przez zdradę ze strony jej partnera.

Wokalistka nie postanowiła przemilczeć sprawy, a wręcz przeciwnie wygarnęła przewinienia Pique w swojej twórczości. Niedługo po głośnym rozstaniu nagrała utwór, w którym w mocnych słowach powiedziała, co myśli o piłkarzu. Okazuje się jednak, że na tym nie koniec.

Shakira wydała kolejną piosenkę o Pique

Jej poprzedni utwór BZRP Music Sessions #53 odbił się głośnym echem w świecie show-biznesu, ale spotkał się z raczej mieszanymi reakcjami. Wokalistka później przez jakiś czas zajęła się swoim życiem prywatnym. Postanowiła zabrać dzieci i wyprowadzić się z Barcelony. Krążyło także wiele plotek na temat jej życia miłosnego, gdyż widziano ją w towarzystwie wielu przystojnych mężczyzn. Wydawało się zatem, że zostawiła już rozpad poprzedniego związku za sobą. Nic bardziej mylnego, ponieważ artystka wróciła z nowym hitem.

Lili Melgar, ta piosenka jest dla ciebie, nie zapłacili ci odszkodowania — brzmi końcowy wers utworu El Jefe.

Okazuje się, że w najnowszej piosence postanowiła także nawiązać do zdrady ze strony Pique. Ujawniła w ten sposób, że osobą, która wiedziała o jego niewierności i jej jako pierwsza o tym doniosła była niania jej synów, Lili Melgar. Według doniesień zagranicznych mediów piłkarz miał w odwecie zwolnić opiekunkę i nie wypłacić jej należnego honorarium. Jednak po rozstaniu Shakira postanowiła zatrudnić nianię na powrót i obecnie mieszka ona z nią i jej synami w Miami.

Myślicie, że gwiazda kiedyś odpuści?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Stefan Friedmann - fot. Niemiec/AKPA

Stefan Friedmann nie był grzecznym dzieckiem. Nawet świętego potrafił wyprowadzić z równowagi! „Przyszły papież ciągnął mnie za ucho”

Małgorzata Rozenek-Majdan - fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek poleciała do Włoch na Fashion Week. Jej stylizacja została ostro skrytykowana. „Jakby się W KOŁDRĘ owinęła”