w

Shakira i Gerard Pique rozstali się! Jedno z nich dopuściło się ZDRADY

Shakira, Gerard Pique, fot. Instagram @shakira
Shakira, Gerard Pique, fot. Instagram @shakira

Shakira i Gerard Pique byli parą przez dwanaście lat, jednak teraz media obiegły zaskakujące informacje. Ich związek nieoczekiwanie dobiegł końca przez zdradę jednego z partnerów. Zagraniczne tabloidy ujawniły kilka pikantnych szczegółów.

Shakira i Gerard Pique przez dwanaście lat uchodzili za jedną z najpiękniejszych i najgorętszych par w światowym show-biznesie. Choć wielu fanów z niecierpliwością czekało na ich ślub, który z pewnością byłby jednym z największych wydarzeń roku, nigdy nie zdecydowali się sformalizować swojej relacji. Wspólnie natomiast wychowywali dwoje wspólnych dzieci: 9-letniego Milana i 7-letniego Sashę.

Zdawali się być nierozłączni, jednak teraz zagraniczne media donoszą, że ich związek jest już przeszłością. Między parą miało dojść do poważnych spięć, ponieważ piłkarz rzekomo zdradził ukochaną i został przyłapany przez nią na gorącym uczynku. Niejako potwierdza to fakt, że wyprowadził się z ich rodzinnego domu. Sąsiedzi poinformowali, że obecnie mieszka w „kawalerskim” mieszkaniu położonym w Barcelonie. Naoczni świadkowie widzieli, jak kilkukrotnie wchodził i wychodził z niego, co dodatkowo podkręciło plotki o jego rozstaniu z wokalistką. Wiele wskazuje też na to, że poczuł zew wolności i regularnie imprezuje, korzystając z wolności.

Shakira i Gerard Pique rozstali się

Zarówno Shakira, jak i Gerard jeszcze do niedawna byli bardzo aktywni w social mediach i chętnie udostępniali w sieci wspólne zdjęcia, jednak te od jakiegoś czasu w ogóle nie pojawiają się na ich profilach. Fani są już niemalże pewni, że ich relacja należy do przeszłości, choć sami zainteresowani, póki co, nie potwierdzili tych plotek.

Fani podejrzewają, że gwiazda ukryła pewien przekaz w swoim najnowszym utworze pt. The Felicito, w którym opowiada o rozstaniu i złamanym sercu. Być może chciała rozliczyć się z ostatnimi wydarzeniami w jej życiu i raz na zawsze zamknąć ten rozdział.

Za to, że z tobą skończyłam, rozpadłam się na kawałki, ostrzegali mnie, ale nie zwracałam na to uwagi. […] Zdałam sobie sprawę, że jesteś fałszywy, ta kropla przelała się przez szkło. Nie mów mi, że Ci przykro, to wydaje być się szczere, ale wiem, że kłamiesz — brzmi fragment utworu.

Z pewnością przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać na oficjalne oświadczenia w tej sprawie. Spodziewaliście się takiego końca ich relacji?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Amber Heard, Johnny Depp, fot. screenshot Youtube Law&Crime Network

Amber Heard uznana za winną zniesławienia Johnny’ego Deppa! Opublikowała gorzkie oświadczenie. „TO PORAŻKA”

Krzysztof Ibisz, Joanna Ibisz, fot. Instagram @krzysztof_ibisz_official

Żona Krzysztofa Ibisza zdradziła, jak się poznali. Nie od razu wpadł jej w oko. „Szkoda czasu na kogoś takiego”