w

SuperSuper

Zaskakujące doniesienia tabloidu. Gerard Pique CHCIAŁ WRÓCIĆ do Shakiry! „Żałował, że ją opuścił”

fot. Instagram @shakira & @3gerardpique

Rozstanie Shakiry i Gerarda Pique jest w ostatnich tygodniach niezwykle głośnym tematem, a wszystko przez nietypowy sposób piosenkarki na rozliczenie się z byłym partnerem. Teraz okazuje się, że piłkarz planował powrócić do ukochanej. Co na to Kolumbijka?

Shakira od lat cieszy się ogromną popularnością, lecz w ostatnim czasie zrobiło się o niej jeszcze głośniej i obecnie temat jej rozstania z Gerardem Pique niemal nie znika z mediów. Choć para potwierdziła rozstanie siedem miesięcy temu, artystka wydała niedawno nową piosenkę, w której ostro wypunktowała ojca swoich dzieci.

W utworze, który obecnie podbija listy przebojów na całym świecie, piosenkarka nie szczędzi gorzkich słów w kierunku swojego ex oraz jego 13 lat młodszej partnerki, z którą ją zdradził. Shakira stwierdziła między innymi, że „zamienił Ferrari na Twingo” oraz „Rolexa na Casio”, na co Pique odpowiedział w oryginalny sposób, a także poradziła, aby piłkarz „potrenował swój mózg”.

Kolumbijka w ostatnich dniach zdradziła również, w jaki sposób zorientowała się, że jest zdradzana. Jak wytłumaczyła w programie telewizyjnym „Socialite”, wszystkiego domyśliła się po zawartości lodówki, do czego nawiązała już w teledysku do singla „Te Felicito”.

To jednak nie koniec odwetowych działań Shakiry, ponieważ artystka zapowiedziała, że zamierza odgrodzić się murem od rodziców Gerarda, którzy mieszkają zaraz obok niej. Piosenkarka wystawiła również na taras kukłę w stroju wiedźmy, która ma odstraszyć matkę piłkarza.

Pique chciał wrócić do Shakiry?

Co ciekawe, hiszpańskie media donoszą, iż Pique na krótko po swojej zdradzie chciał wrócić do Shakiry. Wskazywałby na to również jeden z wersów z najnowszego utworu Kolumbijki.

Nie wrócę do ciebie, nawet jeśli będziesz płakać lub błagać – śpiewa 45-latka.

Jak podaje „Univision”, były piłkarz FC Barcelona zaledwie miesiąc po rozstaniu miał próbować ponownie wkupić się w łaski artystki. Gerard przekonywał ponoć Shakirę, aby zapomniała o wszystkim i dała mu drugą szansę, bo „żałował swojej decyzji”.

Pique żałował, że opuścił Shakirę i postanowił spróbować ponownie – ujawnił Jordi Martin po rozmowie z osobą z bliskiego otoczenia piosenkarki.

Shakira była jednak bardzo dotknięta zdradą i pozostała nieugięta.

Źródło: Univision

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Sonia Bohosiewicz - fot. Instagram @soniabohosiewicz

Sonia Bohosiewicz rozstała się z mężem! Podczas rodzinnego wypadu na narty towarzyszył jej tajemniczy mężczyzna. To nowa miłość?

Mailk Montana komentuje swoje utwory i ostry seks z ciągnięciem za włosy. „Znam dużo kobiet, którym się to podoba po prostu”