w

Paulina Smaszcz rozpływa się nad piosenką, która uderza w Gerarda Pique. „DEAR SHAKIRA, czuję się PRZYTULONA”

Paulina Smaszcz, Shakira - fot. Instagram @shakira, @paulina.smaszcz
Paulina Smaszcz, Shakira - fot. Instagram @shakira, @paulina.smaszcz

Kilka dni temu na całym świecie zrobiło się głośno o najnowszym singlu Shakiry, w którym uderza w byłego partnera, Gerarda Pique. Paulina Smaszcz wprost rozpływa się nad utworem. Pochwaliła też Miley Cyrus. Za co?

Shakira od lat cieszy się ogromną popularnością, ale w ostatnim czasie zrobiło się o niej jeszcze głośniej. Wszystko za sprawą najnowszej piosenki artystki, w której ostro wypunktowała byłego partnera, Gerarda Pique. Piłkarz kilka miesięcy temu zdradził ją z 23-letnią modelką Clarą Chią Marti. Rzekomo zorientowała się, że jest jej niewierny, dostrzegając w lodówce niemalże pusty słoik z dżemem.

Piosenkarka posłużyła kilkoma mocnymi porównaniami, dając do zrozumienia, że Pique wybrał „gorszy model”, a sam utwór poniekąd stał się hymnem wielu zdradzonych kobiet. Niemalże w tym samym czasie Miley Cyrus wypuściła nowy singiel, w którym uderzyła w byłego męża, Liama Hemswortha, który także miał poważne problemy z dochowaniem wierności żonie. Teraz głos w tej sprawie zabrała Paulina Smaszcz.

Paulina Smaszcz skomentowała najnowszy przebój Shakiry

Smaszcz w ostatnich tygodniach zasłynęła z tego, że ostro krytykowała Macieja Kurzajewskiego, wytykając mu liczne przewinienia. Mimo że oficjalnie rozwiedli się w 2020 roku, dopiero ostatnio zaczęła otwarcie mówić o tym, że rzekomo były mąż bardzo źle, a wręcz niesprawiedliwie, ją potraktował. Zarzuciła mu m.in., że ciągle kłamie, a nawet udała się do jego domu, by sprawdzić, jak miewa się pies, którego mu kiedyś podarowała. Nieoczekiwane najście na tyle poirytowało dziennikarza, że zgłosił sprawę na policję.

Teraz Paulina skomentowała najnowsza piosenkę Shakiry. Kobieta Petarda udostępniła na Instagramie kadr z teledysku i napisała:

Dear @shakira ❤️❤️❤️, czuję się przytulona ❤️❤️❤️
Shakira 🧨🧨🧨,
I feel so cozied up with your brave song (Czuję się przytulona twoją odważną piosenką – przyp. red.).

Portal Plotek poprosił ją o komentarz w tej sprawie. Była żona Macieja Kurzajewskiego wyznała, że bardzo cieszy się z tego, że Shakira i Miley Cyrus odważyły się nagrać piosenki, w których uderzają w eks partnerów.

Wreszcie w kobietach budzi się to, tak jak ona i Miley Cyrus, powiedziały nie, dosyć, kłamałeś, oszukiwałeś, chcę powiedzieć, jaki jesteś. Przestajemy zamiatać pod dywan, przestajemy być grzeczne miłe i sympatyczne. Także absolutnie cieszę się, że kobiety zaczynają to mówić i nie ma przyzwolenia na złe zachowania wobec kobiet.

Poniżej możecie wysłuchać piosenki Miley.

Myślicie, że to dobry sposób na rozliczenie się z byłym partnerem?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Natalia Siwiec - fot. Instagram @nataliasiwiec.official, Pexels @Marcelo Chagas

Natalia Siwiec doświadczyła bliskości Jezusa! Mimo to nie ma najlepszego zdania o Kościele. „Tam nie ma nic czystego”

Katarzyna Cichopek - fot. Instagram @katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek pochwaliła się tanecznym nagraniem, a fani… pękają ze śmiechu. „Kobieta po 40-tce, a zachowuje się jak DZIECKO”