w

Dzień Matki 2022. Gwiazdy pochwaliły się zdjęciami ze swoimi mamami. Socha, Wojciechowska, Wieniawa, Mlynokova, Lewandowska

Małgorzata Socha, Julia Wieniawa, Anna Lewandowska, Joanna Przetakiewicz z mamami, fot. Instagram
Małgorzata Socha, Julia Wieniawa, Anna Lewandowska, Joanna Przetakiewicz z mamami, fot. Instagram

Gwiazdy od bladego świtu składają w sieci życzenia swoim mamom z okazji ich święta. Nie brakuje też zdjęć! Niektóre rodzicielki dopiero teraz debiutowały w mediach społecznościowych. Musicie to zobaczyć!

Dzień Matki to święto, które obchodzimy w Polsce 26 maja. To najwyższy wyraz szacunku dla wszystkich matek. Tego dnia dzieci spieszą do nich z kwiatami, słodyczami lub prezentami, by podziękować za trud włożony w ich wychowanie, a także wywołać uśmiech na ustach.

Wiele gwiazd postanowiło podzielić się ze swoimi fanami zdjęciami z domowego archiwum, na których pokazują swoje rodzicielki. Niektórych z nich jeszcze nigdy nie mieliśmy okazji zobaczyć, ponieważ trzymały się z dala od świata show-biznesu. Nic więc dziwnego, że większość z nich budzi ogromne zainteresowanie wśród internautów. Z myślą o naszych czytelnikach przygotowaliśmy galerię.

Dzień Matki 2022. Gwiazdy z mamami

Przedstawiciele świata show-biznesu od rana są bardzo aktywni na Instagramie, gdzie zasypują swoich fanów lawiną życzeń z okazji Dnia Matki. Choć większość z nich doczekała się już potomstwa i same świętują tego dnia, nadal pamiętają o swoich matkach, którym tak wiele zawdzięczają.

Anna Lewandowska jest bardzo rodzinna. Ostatnio wraz z Robertem zorganizowali wycieczkę dla swoich bliskich. Trenerka pozostaje w bliskich relacjach ze swoją mamą i teściową. W tak wyjątkowym dniu na jej profilu pojawiły się zdjęcia matki z córką oraz obu kobiet, które odgrywają niezwykle ważną rolę w jej życiu.

Małgorzata Socha także pamiętała o tym, by złożyć życzenia mamie. Nie dość, że są do siebie bardzo podobne, to jeszcze ich relacja może posłużyć za wzór.

MAMA

Najukochańsza, najwspanialsza

Wszystkiego, co najlepsze dla wszystkich Mam – napisała.

Joanna Przetakiewicz w grudniu ubiegłego roku skończyła 54 lata. Choć ma męża, dzieci i mnóstwo obowiązków na swoich barkach, w najnowszym wpisie udostępnionym na Instagramie zdradziła, że codziennie dzwoni do swojej mamy. Zdradziła, że mama jest dla niej wielkim wsparciem i to dzięki niej odniosła sukces.

Moja kochana Mamuniu
Nie wyobrażam sobie dnia bez naszej rozmowy.
Często Twoje telefony są dla mnie jak relanium, najsłodszy balsam, jak plaster ukojenia.

Kiedy mam wrażenie, że jestem w centrum armagedonu, wtedy dzwonisz Ty.
Tak po prostu […].

Tak bardzo dziękuję Ci za to, ile miłość mi dałaś i dajesz
Za wsparcie i Twoją mądrość.
Nie zawsze rozumiałam Twoje rady, ale zawsze mogłam na Ciebie liczyć.
Dzisiaj wiem, że gdybym posłuchała Ciebie, kilka błędów udałoby się uniknąć, ale Ty pozwalałaś mi je popełniać.
Wiedziałaś, że tylko dzięki temu będę silna.
A kiedy coś poszło nie tak, przytulałaś i mówiłaś, że wszystko będzie dobrze.
I było.
Dbałaś o to.
Rozpieszczałaś.
Spełniałaś moje marzenia.
Pomagałaś, kiedy najbardziej tego potrzebowałam.
Cieszyłaś się z każdego sukcesu.
Byłaś najwierniejszą fanką i najbardziej sprawiedliwym krytykiem.
Zawsze po mojej stronie, czuła, kochająca…

KOCHAM CIĘ, MAMO
Jesteś jedyna i najlepsza

Podobne wpisy na swoich profilach opublikowali: Małgorzata Kożuchowska, Julia Wieniawa, Tadeusz Muller, Lara Gessler, Sara Boruc, Blanka Lipińska, Halina Mlynkova, Martyna Wojciechowska, Ewelina Lisowska, Dorota Szelągowska, Mateusz Gessler, Ewa Wachowicz, Dominika Gwit, Katarzyna Żak, Agnieszka Mrozińska, Adrianna Biedrzyńska, Tomasz Ciachorowski, kajra, Paweł Deląg, Anna Popek, Edyta Golec, Dorota Naruszewicz, Michel Moran, Małgorzata Ostrowska, Dominika Tajner.

Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii. A czy wy złożyliście już życzenia swoim mamom?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Anna Czartoryska-Niemczycka, fot. Instagram @annaczartoryska_niemczycka

Anna Czartoryska pokazała brzuch miesiąc po porodzie. Wspomniała o presji powrotu do dawnej formy. „Oj, korci, żeby wciągać”

Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, fot. Instagram @annalewandowskahpba

Półnaga Anna Lewandowska brylowała wśród gwiazd na pokazie marki Chopard w Cannes. To ona była gwiazdą wieczoru