w

„MasterChef”. TVN zapowiada wielkie zmiany! Dania uczestników będzie oceniał nowy juror. Widzowie mogą kojarzyć go z innego formatu

MasterChef, Magda Gessler, Michel Moran, Anna Starmach - fot. Filip Radwański/AKPA
MasterChef, Magda Gessler, Michel Moran, Anna Starmach - fot. Filip Radwański/AKPA

W ostatnich tygodniach głośno było o rewolucjach w Polsacie, ale okazuje się, że TVN nie zamierza pozostawać w tyle. Właśnie stacja ogłosiła, że grono jury MasterChefa powiększy się! Kto dołączy do programu?

MasterChef debiutował na antenie Polsatu w 2012 roku i od tamtego czasu cieszy się dużym zainteresowaniem wśród widzów. Na przestrzeni tych 11 lat, w studio zaszło kilka zmian, jednak dopiero podczas ostatniej edycji mogliśmy dostrzec widoczną metamorfozę. Teraz wyszło na jaw, że tak naprawdę była to zapowiedź tego, co produkcja postanowiła poprawić.

MasterChef doczekał się nowego jurora

MasterChef mimo upływu lat wciąż przyciąga widzów przed ekrany telewizorów, ale tak jak każdy format, wymaga zmian, by utrzymać oglądalność na tym samym, a nawet lepszym poziomie. Dotychczas dania oceniali Magda Gessler, Anna Starmach i Michel Moran, ale już wkrótce się to zmieni. Producenci właśnie poinformowali, że do obsady dołącza nowy juror, którego zobaczymy już w najbliższym sezonie.

Wybór padł na znane i lubiane nazwisko. Kulinarne popisy kucharzy od teraz będzie oceniał również znany z MasterChef Junior — Tomasz Jakubiak. W edycji dla dzieci pojawił się w 2022 roku i w stosunkowo krótkim czasie zyskał ogromną sympatię widzów. W międzyczasie mogliśmy oglądać go też we własnym programie Jakubiak lokalnie oraz w kuchni Dzień dobry TVN. Wszystkim dał się poznać, jako człowiek niezwykle energiczny i wesoły, a uśmiech ma wręcz wymalowanym na twarzy.

@tomasz_jakubiak nowym jurorem MasterChefa! – produkcja napisała na oficjalnym profilu produkcji na Instagramie.

Tomasz sam skomentował swój zawodowy sukces, który zdaje się być spełnieniem jego wszystkich marzeń.

Gdy odebrałem telefon prawie 3 lata temu, że mam wpaść do @masterchefjuniortvn to byłem pewien, iż to jakiś żarcik ze strony @ewa.leja.
Chwile później stałem w progu studia i witałem się jury a dziś…
To już stanowczo przeszło moje oczekiwania względem samego siebie i tego co w życiu może się wydarzyć, czyli zostanie czwartym jury w dużym @masterchefjuniortvn!!
Nie wiem czym jeszcze coś mnie w życiu zaskoczy ale jak na 40 lat to jaram się życiem na maxa.

Na koniec zwrócił się też do swojej partnerki:

[…] skarbie to Ty mnie nauczyłaś jak spełniać marzenia.

Będziecie oglądać?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Roksana Węgiel, Kevin Mglej - fot. Niemiec/AKPA

Roksana Węgiel ZARĘCZYŁA SIĘ z Kevinem Mglejem?! W najnowszym utworze wspomniała o ich relacji

Roksana Węgiel, Kevin Mglej - fot. Instagram @roxie_wegiel

Roksana Węgiel ZARĘCZYŁA się! 18-latka pochwaliła się pierścionkiem, który wręczył jej starszy o 8 lat partner. „Powiedziałam TAK!”