w

Roksana Węgiel ZARĘCZYŁA SIĘ z Kevinem Mglejem?! W najnowszym utworze wspomniała o ich relacji

Roksana Węgiel, Kevin Mglej - fot. Niemiec/AKPA
Roksana Węgiel, Kevin Mglej - fot. Niemiec/AKPA

Roksana Węgiel od kilku miesięcy jest szczęśliwie zakochana. Jej serce skradł Kevin Mglej, z którym coraz częściej pokazuje się na salonach. Najnowsze doniesienia wzbudziły spore zamieszanie. Roxie się zaręczyła?!

Roksana Węgiel jest jedną z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia w Polsce. Choć dotychczas sprawiała wrażenie grzecznej dziewczynki, ostatnio zdarzyło jej się budzić kontrowersje. Tegoroczna maturzystka przy okazji egzaminów chętnie pokazywała fanom swoje stylizacje, a te zostały ostro skrytykowane przez internautów. To jednak niejedyne zaskoczenie, które zaserwowała internautom w tym roku.

Na początku stycznia Roxie potwierdziła plotki i otwarcie wyznała, że jest szczęśliwie zakochana. Od tamtego momentu coraz chętnie pokazuje starszego o 8 lat partnera, a kilka dni temu zabrała go na imprezę zorganizowaną przez magazyn K MAG. W międzyczasie relacjonowała też remont w ich wspólnym mieszkaniu, co jednoznacznie oznacza, że już wkrótce będą spędzać ze sobą jeszcze więcej czasu. Największym zaskoczeniem jednak jest to, że w najnowszym utworze zdradziła szczegół z życia prywatnego, o którym nikt nie wiedział. Czyżby na poważnie planowała przyszłość z Kevinem?

Roksana Węgiel się zaręczyła?

Roksana z okazji 18. urodzin wydała krążek 13+5, w którym niejako zaprezentowała swoje drugie oblicze. Chętnie też podejmuje współprace z innymi twórcami, czego dowodem jest najnowszy utwór ŁATWOGANG pt. Friendzone. To właśnie w niej zaśpiewała refren, w którym zdobyła się na poważne wyznanie.

Jesteś uroczy, ale masz friendzone’a. Trochę się spóźniłeś, bo jestem zaręczona — słyszymy.

W klipie wystąpiła z Kevinem, który siedział obok niej na kanapie. Zakochani głęboko patrzyli w sobie w oczy, podczas gdy główny wokalista cicho popłakiwał. Na tę chwilę nie wiadomo, czy faktycznie Węgiel zaręczyła się z Mglejem, ale gdyby się to potwierdziło, to wprawiłaby chyba wszystkich fanów w zaskoczenie, które trudno opisać słowami.

Myślicie, że to może być prawda?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Magda Narożna - fot. Instagram @madzia_pim

Magda Narożna przeszła metamorfozę! Gdy wskoczyła w stroje kąpielowe, fani nie wierzyli własnym oczom. Jej figura onieśmiela (FOTO)

MasterChef, Magda Gessler, Michel Moran, Anna Starmach - fot. Filip Radwański/AKPA

„MasterChef”. TVN zapowiada wielkie zmiany! Dania uczestników będzie oceniał nowy juror. Widzowie mogą kojarzyć go z innego formatu